سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۵۲۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷- ۲۵: ۱۴
درراستای برگزاری کنگره ملی سر داران و1400شهید خط شکن فلاورجان؛
شهید فتح الله دهخدا فرزند قدمعلی در تاریخ۱۳۳۸/۰۴/۰۳در حسن آباد متولد و در تاریخ ۴ دی ماه ۱۳۶۸ به فیض شهادت نائل گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از فلاورجان ، در آستانه برگزاری کنگره ملی سرداران و یک هزار و چهارصد شهید خط شکن شهرستان فلاورجان مراسم شهید  آبروی محله گرامیداشت فرمانده شهید فتح الله دهخدا در شهر ابریشم  محله حسن آباد از توابع شهرستان  فلاورجان  برگزار شد.

مراسم شهید آبروی محله گرامیداشت فرمانده شهید فتح الله دهخدا با حضور پرشور مردم شهید پرو و مسئولین شهرستان شهدای خط شکن برگزار شد.

شهید فتح الله دهخدافرزند قدمعلی در تاریخ۱۳۳۸/۰۴/۰۳در حسن آباد متولد و در تاریخ ۴ دی ماه ۱۳۶۸  به فیض شهادت نائل گردید.

 فرازی از وصیت نامه شهید فتح الله دهخدا

پدرومادرم ، برادرم وخواهرم و خانواده ام از شما می خواهم که قبل ازآنکه برای من عزادرای کنید و قبل از آنکه تشریفات بجای آورید تبلیغ کنید سپس بگذارید بفهمند برای چه به جبهه رفتم و برای چه کشته شدم و در مقابل دشمنان چنان سخت و استوار و مقاوم باشید که لرزه به اندام آنان بیفتد. دیگر خواهشی که از برادران هم میهنم و پدر و مادر و برادر و خواهرانم دارم اینست که سد راه فرزندان نشوید بگذارید به جبهه بروند بگذارید بروند اسلحه بر زمین افتاده شهیدان را بردارند و با دشمن مقابله کنند . بگذارید بروند اسلحه شهیدان روی زمین نماند، نگذارید اسلحه شهیدان خاک بگیرند، نگذارید لوله اسلحه شان سرد شود نگذارید روغن اسلحه شان خشک شود و الله مسئولید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar