سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۵۳۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷- ۳۹: ۱۰
رئیس کارگروه اقتصادی مجمع بسیج استان اردبیل،
کارگروه اقتصادی مجمع بسیج استان اردبیل با حضور اساتید حوزه اقتصادی دانشگاه‌های استان و نمایندگان مجمع بسیج استان در سالن جلسات سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) برگزار شد.
دستاورد‌های بسیج سازندگی در محرومیت زدایی و تحقق اقتصاد مقاومتی انکار ناپذیر است
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، هاشم مظفری، رئیس کارگروه اقتصادی مجمع بسیج استان اردبیل با اشاره به دستاورد‌های ارزشمند و انکارناپذیر بسیج سازندگی در محرومیت زدایی، اشتغالزایی، تحقق اقتصادمقاومتی و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری، برحمایت و همت بیش از پیش مسئولین برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و همچنین احقاق امر مهم اشتغالزایی و کارآفرینی تاکید کرد.

مدیر کل امور اقتصادی و دارائی استان اردبیل افزود: توجه به ترویج و توسعه طرح‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزا، علاوه بر اینکه به تقویت خودکفایی کمک می‌کند، از سویی دیگر راهکار برون رفت از رکود اقتصادی است.

مظفری خاطر نشان کرد: در این جلسه به تبیین مسائل فرهنگی، اخلاقی و اسلامی، استفاده از الگوی موفق خرد، برقراری ارتباط بین تولید و مصرف کنندگان، تقویت اتاق‌های فکر، کاهش بروکراسی اداری، استفاده از پنجره واحد سرمایه گذاری، برندسازی محصولات، احیای شرکت‌های مادر پشتیبان، تجلیل از فعالان عرصه اقتصادی و سازندگی، توجه به مشاغل قشر خواهران و افزایش نظارت در امر تولید تاکید شد
 
سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) نیز با اشاره به تشکیل بانک اطلاعات فعالیت این سازمان افزود: در طول سه سال گذشته بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان برای ۳۲۹۳ کارگاه، تسهیلات ارائه نموده است که منتج به ایجاد ۸۰۰۰ شغل برای ساکنین مناطق محروم و روستایی شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar