سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۵۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷- ۴۱: ۱۱
پیشکسوت دوران دفاع مقدس:
پیشکسوت دوران دفاع مقدس گفت: دشمن هر از چند گاهی تنشی در قالب جنگ اقتصادی و جنگ نرم بوجود می آورد ولیکن ما بیشترین ضربه را از مهره های فتنه و منافقین داخلی خورده ایم.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، شب گذشته یاد و خاطره 2000 شهید استان و 9 شهید پایگاه بسیج شهری حضرت ولیعصر(عج) شهر بشرویه گرامی داشته شد.

مزگی نژاد پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت در این مراسم اظهارداشت: یکی از مهم ترین وصیت های شهدا پیروی از امام عصر و حفظ وحدت در زیر پرچم ولایت فقیه می باشد لذا اکنون وظیفه ما است تا به وصایای شهدا عمل کنیم تا رستگار شویم.

پیشکسوت عرصه جهاد وسپاه ادامه داد: ما در تاریخ نظام جمهوری اسلامی 17هزار شهید ترور داریم که حاصل از نقشه های شوم منافقان و آمریکایی های زمان طاغوت و ابتدای نظام بوده است.

مزگی نژاد بیان داشت: ماهیت امریکا تعییر نکرده و همان کشوری است که در زمان طاغوت و ابتدای نظام سعی در غارت کشور ما داشت لذا امید بستن به برجام و همکاری با امریکا کاری بس اشتباه است.

وی گفت: اقدامات اخیر دشمن در اطراف کشور ما از جمله گروهک های تروریستی و داعشی تنها با هدف فشار آوردن به کشور ایران می باشد.

سخنران ویژه این یادواره ادامه داد: اکنون دشمن هر از چند گاهی تنشی در قالب جنگ اقتصادی و جنگ نرم بوجود می آورد ولیکن ما بیشترین ضربه را از مهره های فتنه و منافقین داخلی خورده ایم.

مزگی نژاد اظهار کرد: خداوند متعال نگهدار نظام جمهوری اسلامی ایران است و فرزندانی در راه جهاد اکبر و جهاد اصغر تقدیم این نظام شدند که هنوز پس از ۳۰ سال پیکر های مطهرشان وارد کشور می شود.

وی گفت: ۲۸۷۸روز از وعده یک هفته ای صدام بر تصرف تهران گذشت و دشمن مطمئن شد که به سادگی نمی تواند مقابل این نظام بایستد، و پیروزی های مکرر رزمندگان اسلام دشمن را ناامید کرد.

وی افزود: حال زمان آن رسیده که مسئولان هوشیارانه تر از قبل عمل کنند و افرادی که با طعنه مقابل خانواده شهدا صحبت کرده اند، به میدان آمده و مقابل جنگ اقتصادی دشمن بایستند.

مزگی نژاد گفت: منافقین بدانند که با توهین به رهبری و خانواده شهدا نمیتوانند بر روی مردم تاثیرگذار باشند چرا که ملت هوشیار و بصیر ایران تا پای جان پشتیبان ولایت و رهبری هستند.

وی تاکید کرد: اگر امروز کسی بخواهد خط قرمز نظام را رد کند با همان مشت های گره کرده ای که شاه را بیرون کرد مواجه شده و آنان را نیز از سمت و میزشان جدا خواهد کرد.

سخنران ویژه این مراسم اظهار کرد: امنیت امروز خود را مدیون خون شهدا هستیم لذا بایستی دنبال رو راهشان باشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar