سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۵۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷- ۵۷: ۱۳
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: کمیسیون های کارگری همه شهرستان های استان جهت حل مشکلات کارگران کارخانجات و واحدهای تولیدی باید فعال شوند.

به گزارش خبرگزاری علیرضا آشناگر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در نشست کمیسیون کارگری استان قزوین، اظهار کرد: در شرایط ویژه امروز که آمریکا به طور صریح در جهت تشدید تحریم های قبلی و جدید خود با ما اعلام مقابله می کند، این قبیل مسایل بیانگر آن است که این کشور هنوز خوی تجاورگرانه دارد.
وی با بیان اینکه دولت آمریکا از یک سو در جهت ایجاد مضیقه برای ما و از سوی دیگر سازماندهی در جهت ایجاد نارضایتی های عمومی در بین فعالان اقتصادی را در دستور کار خود قرار داده، یادآور شد: این کشور از موضعی به ظاهر خیرخواهانه درصدد ایجاد شکاف بین دولت و مردم برآمده در حالی که محرک اصلی همه نارضایتی ها خود آمریکا است.
به گفته آشناگر، امیدواریم با همکاری همه دلسوزان نظام ضمن عبور از این گردنه، روز به روز در جهت تقویت موضع دفاع از ارزش ها و آرمان های مقدس نظام گام برداریم.
وی ادامه داد: در شرایط حساس کنونی، کمیسیون های کارگری شهرستان های استان باید با تشکیل جلسات مداوم مسایل و نارضایتی ها را کنترل و مهار کرده و در جایی که برای حل معضلات کارگری نیاز به ورود کمیسیون کارگری باشد آن را به ما منعکس کنند تا در شورای تامین استان مطرح کنیم.
وی همچنین با اشاره به افزایش میزان دمای هوا و خاموشی های اعمال شده، گفت: خاموشی های برق مساله ای زودگذر بوده اما باید با برنامه ریزی و کمترین خسارت همراه باشد.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری قزوین نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: از جامعه کارگری به غلط به عنوان نیروی کار نام برده می شود در حالی که در ادبیات امروزی از آن به عنوان سرمایه های انسانی یاد می شود.
صفر فضلی با اشاره به اینکه حوزه های صنعت و تولید باید یا یک نگاه دیده شوند، افزود: برای جلوگیری از تداخل وظایف کمیسیون های شهرستانی، این کمیسیون ها باید ضمن عمل کردن به تصمیم سازی ها، موضوعات پیشگیری در تصمیم گیری ها را نیز توجه داشته باشد.
فضلی ادامه داد: در حال حاضر معوقات کارگری در استان ما رو به افزایش بوده و در برخی از واحدهای تولیدی این مساله به 12 ماه هم رسیده که برای رفع آن، به خصوص از سوی فرمانداری ها باید چاره اندیشی صورت گیرد.
1001/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar