سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۵۶۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۷- ۴۵: ۰۷
کارآفرین نمونه بسیجی در گفتگو با «بسیج» عنوان کرد
کارآفرین نمونه بسیجی گفت: قشار تخصصی بسیج در تلاش هستند تا با مطالبه گری از دستگاه های مسئول این دست مشکلات را به حداقل برسانند و تا حدود خوبی هم این امر محقق شده است.

محمدرضا صالحی کارآفرین نمونه بسیجی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج، با اشاره به چالش های بخش تولید اظهار داشت: هم اکنون بخش تولید که شامل جامعه کارفرمایی و به تبع آن جامعه کارگری می شود با چالش هایی از جمله تسهیلات پرسود بانکی، نبود بازار مناسب فروش محصولات، وجود کالای قاچاق و مشکلات بیمه ای و مالیاتی روبرو هستند.

وی اذعان کرد: در این میان اقشار تخصصی بسیج در تلاش هستند تا با مطالبه گری از دستگاه های مسئول این دست مشکلات را به حداقل برسانند و تا حدود خوبی هم این امر محقق شده است.

صالحی تصریح کرد: البته یکی از زمینه ها که بسیج به خوبی در آن وارد شده است، ایجاد شبکه اتصال و تعامل میان صنایع مختلف بوده که دستاوردهای بسیاری از جمله حذف واسطه ها را به دنبال داشته است، البته لازم است این زنجیره اتصال با ورود دستگاه های مسئول دولتی مستحکم تر و جامع تر شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar