سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۶۴۰۶
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷- ۴۴: ۱۶
معاون تربیت و آموزش سپاه ماکو:
معاون تربیت و آموزش سپاه ماکو گفت: مخاطب شناسی راهبرد اصلی حلقه های صالحین است.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، سرهنگ مهدی اسمعیلو در جمع سرگروه های حلقه های صالحین در ماکو  بحث مخاطب شناسی را اصلی ترین مقوله و راهبرد اصلی در تشکیل حلقه های صالحین عنوان کرد و افزود: اولین و اساسی ترین رکن سازماندهی حلقه ها مخاطب شناسی و تامین نیاز روحی و فکری است.

وی گفت: اردوی آموزشی برای استاد یارها، سرمربیان، مربیان و سرگروه های صالحین، با هدف رشد، تعالی و پرورش نیروهای انقلابی برگزار می شود.

معاون تربیت و آموزش سپاه ماکو اولین گام را در تشکیل حلقه های صالحین شناخت صحیح خود سرگروه ها و اعضای گروه عنوان کرد و  تقویت مباحث اعتقادی، احکام، تاریخ و قرآن را جز بعد های معرفتی این اردوی آموزشی اعلام کرد و گفت: تربیت و پرورش عقل، روح و رفتار سازی در اردو های یک روزه حلقه ها پیگیری می شود.

سرهنگ پاسدار اسمعیلو بر بصیرت افزایی همگام با رصد فرمایشات حضرت امام خامنه ای تاکید کرد و بر عدم محدود سازی رشد هماهنگ استعدادها در عین جذابیت برنامه ها و انگیزش نیروها تاکید کرد.

معاون تربیت و آموزش سپاه ماکو با بیان اینکه همه اقدامات با هدف کیفی سازی و ایجاد فضایی صمیمی و شاد در پایگاه ها انجام گیرد، گفت: شناسایی اعضا از سوی سرگروه ها باید صورت گیرد تا سرگروه بتواند خوراکی که برای تقویت روحیه و تفکر اعضا تامین می شود را تعیین کند.

 وی قدرت تجزیه و تحلیل در مباحث را بر هر سر گروهی لازم دانست و تعامل  و ارتباط سازنده در حلقه ها و پایگاهها را لازمه افزایش فعالیتهای بین حلقه ای عنوان کرد.

انتهای پیام

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar