سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۶۴۳۹
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷- ۵۵: ۱۹
موسوی لارگانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای هیئت دولت:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت برخورد با مسببین تخلفات اقتصادی گفت:مبارزه موثر با فساد اقتصادی، نیازمند اقدام و عمل است.
 
 
 
 
 

به گزارش خبرگزاری بسیج، سیدناصر موسوی لارگانی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره ضرورت برخورد قاطع با متخلفان اقتصادی، گفت:بدیهی است برای توسعه و پیشرفت اقتصادی باید از هرگونه رانت و فساد اقتصادی جلوگیری شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:مقام معظم رهبری اشاره کردند برخی دستگاه ها و افراد در مسائل اخیر سکه و ارز تخلف کرده اند بنابراین باید ضمن برخورد با مسببین تخلفات اقتصادی، از مسئولان مربوطه خواسته شود تضمین های لازم را ارائه کنند که اقدامات لازم برای جلوگیری از تخلفات را انجام دهند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس دهم شورای اسلامی، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در چند سال قبل که همایشی درخصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار شد، تاکید داشتند نتیجه همایش ها و برنامه ها باید در عمل مشهود باشد بنابراین مبارزه با فساد اقتصادی، نیازمند اقدام و عمل است.

ضرورت اطلاع رسانی در خصوص فسادهای اقتصادی

موسوی لارگانی در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: در همایش روز ملی صنعت، صنعتگران کشور نیز جلوگیری از فساد و رانت امری ضروری دانستند.اولویت جلوگیری از فساد اقتصادی است و در صورت تخلف اقتصادی باید عملکرد دستگاه نظارتی و قضایی به نحوی باشد که تخلف تکرار نشود.اطلاع رسانی در خصوص فسادهای اقتصادی اثبات شده باید انجام شود.   

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:در بحث سکه، ارز و خودرو تخلفات محرزی وجود دارد که باید با فسادهای اقتصادی شفاف و موثر باشد./

پایان پیام

 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar