سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۶۸۰۹
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۷- ۰۰: ۰۹
یک اقتصاددان در گفتگو با «بسیج»:
عبدالمجید شیخی گفت: اقتصاد مقاومتی یک رویکرد انفعالی نیست چراکه در جهت حمایت از حقوق مردم است و قادر است با درونزا کردن رشد اقتصادی ساخت درونی را تقویت کند تا از این طریق پایداری اقتصادی هم فراهم شود.

 عبدالمجید شیخی اقتصاددان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: تکیه کردن بر توان داخلی  از مهم ترین مولفه های اقتصاد مقاومتی است و بهره گیری از توان داخلی از تاکیدات همیشگی امام خمینی و رهبر معظم است.

وی با بیان اینکه برای داشتن اقتصاد پویا باید شعار ما می توانیم را بیشتر عملیاتی شود افزود: با تکیه بر توان داخلی و نیروهای متخصص توجه ویژه شودبا تحقق شعار ما می توانیم  و توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های روستاها و شهرها و تلاش همه مسوولان اقتصادی رخ خواهد داد.از جمله سیاست های اقتصاد مقاومتی بهره گیری از پتانسیل های داخلی جهت کوتاه کردن مسیرهای توسعه کشور و خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم است.

این اقتصاددان در خاتمه افزود: اقتصاد مقاومتی یک رویکرد انفعالی نیست بلکه یک جهت گیری رو به آینده است ، اقتصاد مقاومتی در جهت حمایت از حقوق مردم است و قادر است با درونزا کردن رشد اقتصادی ساخت درونی را تقویت کند تا از این طریق پایداری اقتصادی هم فراهم شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar