سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۶۹۲۹
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۷- ۱۸: ۰۹
برگزار شد:
در راستاي اجراي مصوبات جلسه شوراي هماهنگي ارائه خدمات بهداشتي به بيمه شدگان ، اولين كارگاه بازآموزي بهداشتیاران کار جهت مسئولین خانه های بهداشت کار استان با حضور بیش از 170 نفر از مسئولین خانه های بهداشت کارگری استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، در راستاي اجراي مصوبات جلسه شوراي هماهنگي ارائه خدمات بهداشتي به بيمه شدگان ، اولين كارگاه بازآموزي بهداشتیاران کار جهت مسئولین خانه های بهداشت کار استان با حضور بیش از 170 نفر از مسئولین خانه های بهداشت کارگری استان در محل سالن اجتماعات شهید بابایی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار گردید.
در این كارگاه آموزشي که با همكاري اعضاء شورای هماهنگی خانه های بهداشت کارگری استان برگزار شد مطالب و موضوعات به شرح ذیل ارائه گردید .
- با عنایت به اینکه تقارن هفته بهزیستی با کارگاه آموزشی بابائی از کارشناسان سازمان بهزیستی استان قزوین در خصوص معرفی اورژانس اجتماعی و خدمات ارائه شده توسط سازمان بهزیستی مطالبی را ارائه نمودند
- سپس پایون کارشناس مرکز بهداشت شهرستان قزوین در خصوص ارگونومی در محیط کار مطالبی را ارائه نمودند .
و در پایان با توجه اینکه کارشناس بهداشت حرفه ای شرکت پل فیلم پژوهشی در رابطه با استرس حرارتی در محیط کار انجام داده بودند نتایج پژوهش انجام شده را جهت استفاده سایر کارشناسان ارائه نمودند .
1010/پ20/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar