سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۷۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۷- ۱۶: ۱۳
به همت مدیریت ایمنی و اقدامات تامینی برگزار شد ؛
کارگاه آگاه سازی مقابله با سوانح وحوادث به همت میریت ایمنی و اقدامات تامینی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در محل حسینیه این ناحیه برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در سمنان، کارگاه آگاه سازی مقابله با سوانح و حوادث ، به کوشش مدیریت ایمنی و اقدامات تامینی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در محل حسینیه برگزار گردید و یکی از مهم ترین هدف های برگزاری این کارگاه ها آشنایی هرچه بیشتر کارکنان با انواع آتش سوزی و مهار آن عنوان گردید.
برگزاری اینگونه کارگاه ها به عنوان یکی از ماموریت های مهم حوزه ایمنی و اقدامات تامینی به شمار می رود و این مدیریت با استفاده از کارشناسان مجرب در حوزه های مختلف سعی بر این دارد که با ارشاد ، راهنمایی ، ارائه و تشریح مسائل از بروز سوانح و تخلفات تا سرحد امکان پیشگیری نماید.

ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با بهره مندی از کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات تامینی نسبت به آگاه سازی در مقوله ایمنی می کوشد تا در محل کار و منزل کارکنان پایور و وظیفه ، از بروز حوادث و سوانح جلوگیری نماید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar