سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۷۲۸۵
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۷- ۴۸: ۰۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری جشنواره کتابخوانی را رضوی قدمی ارزشمند و یکی ازکارهای بسیار ماندگار نهاد کتابخانه های عمومی کشور عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام والمسلمین سید جعفر مرتضوی، مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اهمیت و ارزش جشنواره کتابخوانی رضوی اظهار کرد: این جشنواره  قدمی ارزشمند و یکی ازکارهای بسیار ماندگار نهاد کتابخانه های عمومی کشور است چون جهت آن جهت الهی است که هم به سوی کتابخوانی و هم به سوی معرفت الهی افراد را سوق می دهد.

مرتضوی اظهار داشت:جامعه ما به شدت به این جشنواره ها نیازمند است  چرا که در لایه های درونی جامعه انسانی، پاکی و طهارت نهفته است و برای دست یابی به آن، کار فکری عمیق می طلبد و این جشنواره راهی برای رسیدن به آن لایه های ارزشمند است.

وی به تاثیر این جشنواره در کاهش آسیبهای اجتماعی اشاره و تصریح کرد: این برنامه فرهنگی، مذهبی یکی از برنامه هایی است که معرفت دینی را افزایش می دهد و در نتیجه سطح فرهنگی ارتقا و میزان آسیبهای اجتماعی کاهش می یابد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان افزود: کار شما کار بزرگی است و این کارها از نظر امام مهربانی هیچگاه مخفی نمی ماند. 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar