سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۷۳۷۹
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۷- ۴۰: ۱۱
صورت گرفت:
تیم مدیریت شهری شهرستان الوند با فرماندهی سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، صبح امروز(پنج شنبه) تیم مدیریت شهری شهرستان الوند با فرماندهی سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز دیدار و گفتگو کردند. 
رییس شورای الوند در این دیدار اظهار کرد: از فرماندهی سپاه این شهرستان  انتظار داریم در اشاعه و انتقال تفکر بسیجی به مجموعه مدیریت شهری کمک کند و ما را در این راه راهنمای نماید.
شهردار الوند نیز اظهار کرد: شهر الوند مفتخر به داشتن شهروندان فهیمی است که کمترین زحمت را برای مجموعه های امنیتی دارند.
بهرامی عضو شورای شهر الوند تبیین کرد:عده ای در تلاشند زحمات مدیریت شهری را بی اهمیت یا وارونه جلوه دهند که سپاه می تواند نقش حمایتی ایفا کند. 
میرزایی دیگر عضو شوراتصریح کر: گروه های جهادی بسیج و سپاه همان طور که در گذشته کمک شایانی داشته اند در ادامه نیز می توانند کمک حال مدیریت شهری باشند.
سرهنگ طاهرخانی فرماندهی جدیدِ سپاهشهرستان البرز در این دیدار ابراز کرد: باید مراقب بود اسباب ظنّ و گمان منفی به مسئولان ایجاد نشود و از طرفی از شکل گیری رانتها در مجموعه مدیریت شهری باید جلوگیری نمود، امیدواریم مجموعه مدیریت شهری و سپاه گام های صحیحی در جهت خدمت به اکعه و انقلاب بردارند.
3001/پ20/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar