سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۷۳۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۷- ۲۹: ۱۲
امام جمعه شهر آبیک:
حجت الاسلام امینی گفت: کسانی که می خواهند کار فرهنگی امام رضایی انجام دهند، تبرکی به موضوع نگاه نکنند بلکه رعایت حرمت امام رضا، منادی ولایت بودن در سراسر جهان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، سیدمحمد امینی امام جمعه آبیک در دیدار با خادمین امام رضا(ع) بیان کرد: هر امام در طول دوران امامت خود دو رسالت داشت که یک رسالت خاص زمان خودش و یک رسالت مقدمه سازی برای امام بعد از خود بوده است.
وی گفت: امام رضا(ع) منادی ولایت بودند و رسالت خاص امام رضا بین دوازده امام همین منادی ولایت بودن است. یعنی کسی که عَلَم ولایت را بلند کرد امام رضا می باشد.
امام جمعه آبیک ضمن اشاره به این موضوع که چرا علم ولایت در ایران باید بلند شود و ندای ولایت از ایران برخیزد اظهار کرد: این امر وظیفه ای است که به ما ایرانی ها سپرده شده و ما حامیان ولایت در سراسر جهان هستیم و چهارده قرن بعد از صدور اسلام، ندای ولایت باید از ایران برخیزد.
حجت الاسلام امینی عنوان کرد: کار رضوی، از دید امام رضا دور نمی ماند. پرچم واقعی امام رضا پرچم ولایت است. کسانی که می خواهند کار فرهنگی امام رضایی انجام دهند، تبرکی به موضوع نگاه نکنند بلکه رعایت حرمت امام رضا، منادی ولایت بودن در سراسر جهان است.
1010/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar