‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۳۷۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۷- ۱۶: ۲۲
فرمانده ناحیه خنداب گفت:
فرمانده سپاه خندا گفت: اردوهای جهادی در پنچ منطقه از شهرستان خنداب و پنج منطقه از پخش قره چای انجام خواهد گرفت و ملاک از انتخاب مناطق را میزان محرومیت از لحاظ امکانات ،اموزشی و فرهنگی است.

سرهنگ مهدی فرمانده ناحیه خنداب در گفتگو با خبرنگار خبر گزاری بسیج از شروع برگزاری اردوهای جهادی سال ۹۷ در شهرستان خنداب خبر داد، و گفت: این اردو ها در ۱۰ منطقه از شهرستان خنداب و بخش قره چای وبا توجه به محرومیت مناطق شهرستان برگزار می گردد.

وی با اشاره به کلام رهبری در رابطه با اردو های جهادی(بسیج سازندگی بهترین کار برای خدمت رسانی به مناطق محروم می باشد) گفت: بسیج خنداب نیز با دریافت همکاری از نهادهای دولتی شهرستان در همین راستا اقدام به برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم نموده است.
 مهدی گفت : این اردوها در پنچ منطقه از شهرستان خنداب و پنج منطقه از پخش قره چای انجام خواهد گرفت و ملاک از انتخاب مناطق را میزان محرومیت از لحاظ امکانات ،اموزشی و فرهنگی دانستند.
فرماندهی سپاه ناحیه خنداب با تشکر از افرادی که در سالهای قبل در این اردو ها کار وتلاش جهاد گرانه داشتند گفت: از ابتدای سال ۹۷ افرادی که درخواست شرکت در اردو های جهادی را داشته اند شناسایی و ثبت نام شده که قرار است با سازماندهی خوبی کار را آغاز نمایند.
وی به اهداف و برنامه های اردو های سال ۹۷ اشاره نموده و گفت: امسال علاوه بر برنامه های عمرانی و فرهنگی ،یک تیم پزشکی نیز به مناطق محروم اعزام خواهد شد تا با برپایی بیمارستان صحرایی بتوانیم خدمات خوبی به مردم محروم ارائه دهیم.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar