سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۷۷۳۱
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷- ۳۹: ۰۹
همایش تبیین روش‌های صادرات كالا به کشور روسیه در شهرك صنعتی شهركرد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ یكی از بازارهای مهم برای توسعه‌ی روابط تجاری كشور روسیه است، كه با توجه به روابط مطلوب سیاسی، فرصت مناسبی برای صادركنندگان ایرانی به شمار می‌آید.

مدیركل دفتر بازرگانی آسیا و اقیانوسیه‌ی سازمان توسعه‌ی تجارت ایران در همایش تبیین صادرات كالا به روسیه در شهرك صنعتی شهركرد، ضمن اعلام این مطلب گفت: یكی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت در مقطع كنونی، تعامل تجاری با كشورهای شمالی روسیه، آسیای میانه و قفقاز است، هر چند ایران به علت نداشتن شركت‌های بزرگ تجاری تا كنون نتوانسته از این بازار مهم صادراتی بهره‌ی مطلوب ببرد.

"سید مجتبی موسویان ریزی" افزود: بازرگانان ایرانی باید برای حضور موفق در بازارهای صادراتی به ویژه در كشور روسیه، كنسرسیوم‌های تجاری تشكیل داده و از شرایط صادرات و واردات كشورهای مقصد ، اطلاعات به‌روز داشته باشند.

وی در تشریح خدمات دفتر بازرگانی آسیا و اقیانوسیه‌ی سازمان توسعه‌ی تجارت ایران اظهار داشت: شناسایی ظرفیت‌ها ، پتانسـیل‌هـا و فرصـت‌هـا و برنامـه‌ریزی برای بهره‌گیری از آنها جهت توسعه‌ی صادرات از جمله خدماتِ تخصصی این دفتر برای حمایت از بنگاه‌های فعال ایرانی در بازارهای هدف است

با حضور مدیركل دفتر بازرگانی آسیا و اقیانوسیه‌ی سازمان توسعه‌ی تجارت ایران ؛ همایش یك روزه‌ای تحت عنوان "تبیین روش‌های صادرات كالا به كشور روسیه" در مركز خدمات فن‌آوری و كسب‌و‌كار در شهرك صنعتی شهركرد برگزار شد.

در حال حاضر 21 شهرك و ناحیه‌ی صنعتی در استان چهارمحال و بختیاری آماده‌ی واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه‌گذاری است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar