سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۸۳۳۶
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۷- ۱۷: ۱۳
با همکاری کمیته امداد و اداره کل ارتباطات؛
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین این نهاد و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با هدف ایجاد دفاتر فناوری اطلاعات روستایی برای مددجویان واجد شرایط و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان ساکن روستاها منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، محمد کلامی،  با اعلام اینکه این تفاهم نامه به منظور توانمندسازی اقتصادی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی منعقد شد، افزود: موضوع این تفاهم نامه همکاری در زمینه توسعه اشتغال روستایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان است.                                                                           

وی با اشاره به اینکه مدت این تفاهم نامه از زمان امضای آن به مدت یک سال بوده و در صورت نیاز برای سنوات بعدی قابل تمدید است، بیان کرد:. این تفاهم نامه در هفت ماده و در دو نسخه تنظیم و به امضای طرفین رسید و هر دو نسخه در حکم واحد و دارای اعتبار یکسان است.                                                 

کلامی با تاکید به اینکه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی متعهد شد لیست روستاهای فاقد دفاتر را به کمیته امداد استان ارائه کند، عنوان کرد: ارائه مدارک و رشته‌های تحصیلی مورد نظر برای تاسیس دفاتر فناوری روستایی، بررسی شرایط احراز تاسیس دفاتر برای مددجویان معرفی شده کمیته امداد و ارائه آموزش های لازم برای مددجویان در زمینه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات از تعهدات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در این تفاهم نامه است.                                                                

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: برای تاسیس دفاتر روستایی فناوری اطلاعات اولویت با افراد بومی ساکن در روستاها و دارای رشته مرتبط است.                                                                                                                        

کلامی به تعهدات این نهاد در تفاهم نامه اشاره کرد و گفت: بررسی و معرفی متقاضیان واجد شرایط، پرداخت تسهیلات اشتغال به متقاضیان برای ایجاد دفاتر فناوری روستایی، ارائه آموزش های لازم قبل و پس از تاسیس دفاتر روستایی و نظارت مستمر بر دفاتر ایجاد شده توسط ناظران از مهمترین تعهدات این نهاد در تفاهم نامه است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar