سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۳۸۹۳۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۷- ۰۶: ۱۰
مدرس حوزه علمیه خواهران اهل تشیع شهرستان زاهدان:
مدرس حوزه علمیه خواهران اهل تشیع شهرستان زاهدان گفت:حجاب امن‌ترین پناهگاه زن و سنگری محکم در مقابل نگاه آلوده نامحرمان است.

خیاطی، مدرس حوزه علمیه خواهران اهل تشیع شهرستان زاهدان در گفتگو با خبرنگار بسیج در زاهدان با اشاره به این مطلب که امر به معروف و نهی از منکر از واجبات دین مبین اسلام است و همگان وظیفه دارند این مهم را در جامعه اجرا کنند، گفت: حجاب به عنوان  یک امر  واجب و ضروری محسوب می شود  در جامعه امروزی هم مردان و هم زنان  باید این مهم را رعایت کنند.

وی افزود: حجاب امن‌ ترین پناهگاه زن و سنگری محکم در مقابل نگاه آلوده نامحرمان است.

خیاطی با تاکید بر این مطلب که پوشش مناسب یکی از نعمت‌های الهی است که باید قدر دانسته شود، بیان کرد: حجاب و عفاف انسانها را از ارتکاب به گناه باز می‌دارد و جامعه را به سمت و سوی رشد و پیشرفت سوق می‌دهد.

مدرس حوزه علمیه خواهران اهل تشیع شهرستان زاهدان تصریح کرد: خداوند انسانها را به پوشیدن اعضا و جوارح خود در مقابل نامحرمان سفارش کرده است، لذا از آیات و دستورات قرآنی باید الگو گرفته شود.

این مسئول اظهار داشت: انسانها باید به این دو نعمت که در قرآن نیز بسیار به آنها سفارش شده است توجه ویژه داشته باشند و دیگران را نیز به رعایت این مهم تشویق کنند.

وی ادامه داد: در یک خانواده بزرگتر‌ها می‌توانند الگوی مناسبی برای کوچکتر‌ها باشند و به آنها داشتن پوشش مناسب را آموزش دهند.

مدرس حوزه علمیه خواهران اهل تشیع زاهدان در پایان خاطر نشان کرد: امروز دختران میهنمان با حفظ حجاب خود در صحنه‌های مختلف علمی و ورزشی حضور می‌یابند و با کسب مدال برای این مرز و بوم افتخار آفرینی می‌کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar