سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۳۸۹۸۴
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۷- ۲۶: ۱۲
یادداشت روز:
تحریم های امریکا، فریبکاری اروپا، دیپلماسی دوره گردی اسرائیل هرچه باشد، باشد ،همه این نقشه ها برای بر آب شدن یک راه حل دارد یک نسخه درمانی اهل بیت علیهم السلام برای ایران ما کفایت می کند .

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، احمد ملاشاهی در یادداشتی نوشت، خشکسالی، زلزله، تحریم و حوادث دیگر می‌تواند اسباب خشوع و نرم شدن دلها باشد اگر آسمان نمی‌بارد، قلب‌های ما لطف و مهربانی ببارد اگر دشمن تحریم می‌کند چرا ما همدیگر را از انسانیت خویش محروم کنیم اگر آمریکا رحمی ندارد، یک ایرانی که باید بر هموطنش رحم کند هرچه باشد «حب الوطن من الایمان» اینجا معنا پیدا می‌کند.

زمان تغییر فرارسیده همیشه سختی‌ها فرصت طلایی برای تغییر سبک زندگیست اگر هشت سال دفاع مقدس مقابل جهانخوران ایستادیم، بخاطر سبک زندگی ما بود با آن حالات، اگر جنگ یک بلابود به تعبیر امام خمینی _رحمه الله علیه_ برای ما یک نعمت بود، آن زمان هر ایرانی مهارت «اشدا علی الکفار و و رحما بینهم» داشت نه اینکه اگر دشمن قلمی از تحریم‌ها را فراموش کند، در لیست احتکار ما فراموش نشود. نبض بازار در دست دلار و سکه نیست بلکه به انصاف ما بند است، به قلب‌های نرم ما بند است.

با انتقادات پیش رو، تیم اقتصادی دولت ممکن است تغییر کند و شاید بعد این تغییر، باز تغییری دیگر، اما موفقیت زمانی حاصل می‌شود که رفتار ما تغییر کند هیچ کسی نمی‌تواند سبک زندگی ما را به اندازه خود ما تغییر دهد، نه مجلس، نه دولت نه حتی خود خدا سرنوشت ما را تغییر نمی‌هد مگر اینکه ما خود آستین بالا بزنیم وقتی ما کوتاه می‌آییم مسئول و نماینده ما هم کوتاهی می‌کند چشم و گوششان به لبخند و بانگ ما بند است.

اکنون بیش از همه زمان آن رسیده که خود را استیضاح تاریخی کنیم چرا اسراف برای ما کلاس دارد، چرا از خرید لذت می‌بریم و از کار، تلاش و تولید را رنج می‌بریم، چرا در این جنگ اقتصادی مغازه‌ی ما کار یک سنگر را نمی‌کند و همشهری خود را هدف تیر مستقیم دشمن قرار می‌دهیم، چرا یک شبه در پی راه هزارشبه هستیم. چرا جناحی، قومی و بدتر از همه لیستی رای می‌دهیم چرا موقع انتخابات، آسان می‌گیریم حال آنکه گفتند حق الناس سختگیرترین مرحله عبور از پل صراط است.

تحریم‌های امریکا، فریبکاری اروپا، دیپلماسی دوره گردی اسرائیل هرچه باشد، باشد، همه این نقشه‌ها برای بر آب شدن یک راه حل دارد یک نسخه درمانی اهل بیت علیهم السلام برای ایران ما کفایت می‌کند «هرچه برای خود می‌پسندی برای دیگران هم بپسند و هرچه را برای خود نمی‌پسندی برای دیگران هم مپسند»

#احمد ملاشاهی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar