سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۹۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۷- ۳۵: ۰۸
یک اقتصاددان در گفتگو با «بسیج»:
ابراهیم رزاقی گفت: متاسفانه برخی مدیران در اجرا خود را مقدم بر قانون می دانند، تشخیص و تفسیر خود از قوانین را ملاک عمل تصور می کنند در اسلام به لزوم رعایت عدالت و تقوا و انصاف و مروت مدیران تاکید شده است.

 ابراهیم رزاقی اقتصاددان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: حساسیت مدیران نسبت به بیت المال باید بسیار زیاد باشد چنانکه در عملکرد امام راحل و مقام معظم رهبری نیز مشاهده می شود از هرگونه بذل و بخشش و سوءاستفاده از بیت المال درر ابطه با خانواده خود و دوستان به شدت پرهیز نموده اند تا جایی در بعضی مواقع موجب دلخوری نزدیکان گردیده اند.

وی با بیان اینکه هیچ فردی مافوق قانون نیست افزود: هر فرد در هر سطح و مقام چه وزیر، چه مدیر، چه کارمند و چه کارگر باید تابع قانون باشد و از تحمیل نظرهای شخصی در حد امکان خودداری کند.

رزاقی خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی مدیران در اجرا خود را مقدم بر قانون می دانند و تشخیص خود و تفسیر از قوانین و مقررات را ملاک عمل تصور می کنند این در حالی است که در اسلام به لزوم رعایت عدالت و تقوا و انصاف و مروت مدیران تاکید شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar