سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۹۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷- ۳۵: ۰۸
نماینده سابق مجلس در گفتگو با «بسیج»:
حبیب آقاجری با بیان اینکه  برنامه ریزی صحیح در بخش انرژی بدون توجه به ارزش های استراتژیک امکان پذیر نخواهد بود افزود: در دنیای امروز رسیدن به توسعه پایدار تنها به منابع و توانمندی های صنعتی بستگی ندارد

 حبیب آقاجری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: با توجه به موقعیت استراتژیک منابع انسانی برای صنعت نفت بخش مهم ولاینفکی از برنامه ریزی استراتژیک این صنعت به مدیریت منابع انسانی اختصاص دارد.

وی با بیان اینکه  برنامه ریزی صحیح در بخش انرژی بدون توجه به ارزش های استراتژیک امکان پذیر نخواهد بود افزود: در دنیای امروز رسیدن به توسعه پایدار تنها به منابع و توانمندی های صنعتی بستگی ندارد چراکه دانش و تجربه نیروی انسانی به عنوان مهم ترین سرمایه و عامل تحقق اهداف سازمانی است.

آقاجری خاطرنشان کرد: اگر هر سازمان ونهادی بتواند از قدرت تفکر و دیدگاه های هدفمند نیروی انسانی متخصص و متعهد  خود به نحو مطلوبی استفاده کند و از این سرمایه ارزشمند در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بهره گیرد لذا با وجود در اختیارداشتن بهترین امکانات پیشرفته بدون نیروی انسانی متخصص نمی توان به اهداف توسعه پایدار دست یابد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar