سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۴۱۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷- ۲۰: ۰۸
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس در گفت و گو با «بسیج» مطرح کرد
پژمان فر گفت: متاسفانه دانش آموزان به حال خود رها شده تا براساس تدبیر والدین بتوانند مشکلات خود را حل کنند، در صورتی که والدین به تنهایی نمی‎توانند تمام بسته نیازمندی دانش آموز را تامین کنند.
نصرالله پژمان فر نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج، پیرامون کوتاهی دستگاه‎های مختلف فرهنگی در امر اوقات فراغت دانش آموزان عنوان کرد: امروز متاسفانه دستگاه‎های فرهنگی و تاثیر گذار در عرصه فرهنگ به شدت نسبت به موضوع اوقات فراغت دانش آموزان غافل بودند.

وی بیان کرد: متاسفانه دانش آموزان به حال خود رها شده تا براساس تدبیر والدین بتوانند مشکلات خود را حل کنند، در صورتی که والدین به تنهایی نمی‎توانند تمام بسته نیازمندی دانش آموز را تامین کرده و نیاز به حضور حاکمیت در این موضوع است.

پژمان فر تصریح کرد: در زمینه اوقات فراغت دانش آموزان نیاز به برنامه ریزی مدون هست که صدا و سیما در این زمینه نقش مهمی برای برنامه ریزی در مورد نیازمندی‎های معرفتی، پرورشی و مهارتی مورد نیاز دانش آموزان دارد.

وی در پایان گفت: آموزش و پرورش و همه دستگاه‎های فرهنگی بایستی برنامه مشخصی برای اوقات فراغت دانش آموزان داشته تا دانش آموزان بتوانند برای اداره امور کشور در آینده پرورش یابند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar