سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۱۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷- ۵۰: ۱۱
دبیر اجرایی جشنواره مالک‌اشتر سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: دومین جشنواره استانی مالک‌اشتر بیستم مرداد ماه امسال در کرمانشاه برگزار می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، دبیر اجرایی جشنواره مالک‌اشتر سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه اظهار داشت: جشنواره مالک‌‌اشتر در راستای کمک به تعالی سازمانی، ارج نهادن به نتایج پایش عملکرد، بهره‌گیری از خلاقیت‌ها و نورآوری‌ها برای ارتقای توانایی‌ها و آمادگی‌های همه‌جانبه و هموار کردن بستر رشد و تعالی سازمانی برگزار می‌شود.

 افشین دستاره گفت: دومین جشنواره استانی مالک‌اشتر در بیستم مرداد ماه امسال با حضور رده‌های سازمانی، معاونت‌ها و بسیجیان نخبه پایگاه‌های مقاومت بسیج  دانشجویی استان برگزار می‌شود.

 وی عنوان کرد :20 نفر از بسیجیان نخبه و موفق استان در دومین جشنواره استانی مالک‌اشتر تجلیل خواهند شد که این افراد منتخبین پایگاه‌ها، حوزه‌ها و ناحیه هستند.

 دبیر اجرایی جشنواره مالک‌اشتر سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: دومین جشنواره مالک‌اشتر ناحیه دانشجویی در حالی برگزار می‌شود که عطر و بوی شهادت جای جای این آب و خاک را فراگرفته است و جان‌ها را به خروش آورده است.

 وی افزود: مصداق بارز واقعی مالک‌اشتر، شهدای عزیز، عزتمند، سربلند و سرافراز هستند که به فرمان مولای خود لبیک گفتند و همانند مالک‌اشتر خود را برای هر مأموریتی از طرف ولی امر مسلمین آماده می‌کنند و لبیک‌گویان رهسپار می‌شوند.

 دستاره خاطرنشان کرد: این جشنواره فرصت خوبی برای جوانان و دانشجویان ولایی است که با نشان دادن شایستگی‌ها و ارتقای سطح خودآگاهی، حرکت به سوی تعالی، نوآوری شکوفایی، بهبود عملکرد سازمان و معرفی الگوی سازمانی موفق و همچنین ارج نهادن به تلاش‌های خالصانه افرادی است که زمینه رشد بیش از پیش مجموعه را فراهم آورده‌اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar