سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۱۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷- ۰۴: ۱۲
روایتی از متفاوت‌ترین اردوی جهادی در استان کرمانشاه؛
مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) گفت: گروه جهادی امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو بمدت ۱۰روز تعدادی دانشجوی مجرب و متخصص خواهر را به محله های حاشیه نشین شهرستان دالاهو اعزام نموده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) داشت: گروه جهادی امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو بمدت ۱۰روز تعدادی دانشجوی مجرب و متخصص خواهر را به محله های حاشیه نشین شهرستان دالاهو اعزام نموده است، این گروه فعالیت های خود را بر روی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و فرهنگ سازی و ایجاد زمینه برای رشد فعالیت های فرهنگی متمرکز کرده است.

 

این مسئول بیان داشت: فعالیت های این خواهران جهادگر در زمینه فرهنگی به صورت برگزاری نشست های بصیرتی با موضوعات آسیب های اجتماعی، اعتیاد، عفاف و حجاب، آسیبهای بازی های اینترنی، ماهواره و... صورت می گیرد، همچنین فعالیتهای آموزشی بصورت برگزاری کلاسهای خیاطی، گلسازی، گلیم بافی، بافندگی، گیوه بافی، صنایع دستی، ساخت زیور آلات، گبه بافی و... انجام شده است.

 

وی افزود: در زمینه بهداشت و سلامتی؛ مشاوره خانواده،فشارخون و تست قندخون ،ویزیت رایگان پزشک عمومی و کارشناس مامایی،سنجش بینایی و ...انجام شد.

 

وی بیان کرد: این گروه جهادی با برگزاری اردوهای داخل شهر دالاهو تلاش شان بر این است تا آنجایی که در توان دارند با جلب مشارکت مردم و مسئولین سر و سامانی به مناطق محروم منطقه نیز بدهند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar