سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۳۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۷- ۲۰: ۰۸
مسوول بسیج مهندسین کشاورزی خراسان رضوی در گفتگو با «بسیج»:
محمد بسکابادی گفت: تقویت نظام بیمه کشاورزی یکی از مهمترین پیش شرط های توسعه کشاورزی در کشورمان است نظام تولید کشاورزی در ایران با وجود پیشرفت چشمگیرش در چند دهه گذشته از ضعف ساختاری مهمی برخوردار است.

 محمد بسکابادی مسوول بسیج مهندسین کشاورزی خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: تقویت نظام بیمه کشاورزی یکی از مهمترین پیش شرط های توسعه کشاورزی در کشورمان است این در حالی است که نظام تولید کشاورزی در ایران با وجود پیشرفت چشمگیرش در چند دهه گذشته از ضعف ساختاری مهمی برخوردار است.

وی با بیان اینکه میزان سرمایه گذاری در نظام تولید کشاورزی  کافی نیست افزود: امروزه با توجه به روند اقتصادی بدون مشارکت فعال بخش خصوصی امکان پذیر نیست و بخش کشاورزی کشورمان نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

مسوول بسیج مهندسین کشاورزی خراسان رضوی در خاتمه افزود: یکی از کارکردهای مهم بیمه کشاورزی ، کاهش ریسک اقتصادی موجود در فعالیت ها کشاورزی و افزایش امنیت سرمایه گذاری است. این کارکرد عامل اصلی ایجاد تمایل در بخش خصوصی به منظور افزایش سرمایه گذاری در این بخش است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar