سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۳۸۷۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷- ۰۵: ۰۸
در راستای انجام فعالیت‌های جهادی دانشجویی انجام گرفت؛
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل از اعزام ۱۳۰ دانشجوی جهادگر این دانشگاه تحت عنوان گروه جهادی منادیان آبادی به روستا‌های محروم خبرداد و گفت: این جهادگران دانشجو به روستا‌های بخش ویلکیج نمین اعزام شدند.
اعزام ۱۳۰ دانشجوی دانشگاه آزاد اردبیل به مناطق محروم
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، با حضور مسئول بسیج دانشجویی استان و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح روز گذشته ۱۵ تیر ۱۳۰ نفر از خواهران و برداران از دانشجویان جهادگر باهدف محرومیت زدایی و ترویج برنامه‌های فرهنگی و ایثار و شهادت از محل دانشگاه آزاد اسلامی به مناطق محروم استان اردبیل اعزام شدند.

عبدالرحیمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ازاد اردبیل در مراسم بدرقه اردو‌های جهادی این دانشگاه بسیج را بازوی توانمند نظام جهت تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی دانست گفت: اردو‌های جهادی تداعی کننده همدلی مردم در دوران انقلاب و دفاع مقدس است.

وی در ادامه سخنان خود به ایثار و فداکاری مردم در دوران انقلاب اشاره کرد و گفت: همانگونه که مردم با همدلی توانستند انقلاب را بوجود آورند در دوران جنگ نیز به بهترین شکل ممکن از رزمندگان اسلام حمایت و پشتیبانی کردند تا دفاع مقدس به بهترین نحو به سرانجام برسد.

وی دانشجویان جهادگر را پیروان راستین شهدا و ایثارگران توصیف کرد و گفت: محرومیت زدایی یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی است که دانشجویان در این عرصه همچون انقلاب پیش قدم شده اند و مجموعه دانشگاه نیز در این راه هرچه از دستش بر می‌آید انجام می‌دهد.
اعزام ۱۳۰ دانشجوی دانشگاه آزاد اردبیل به مناطق محروم

وحید متقی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل نیز در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ما به تشریح جزئیات گروه جهادی منادیان آبادی این دانشگاه پرداخت و گفت: گرو‌های جهادی منادیان آبادی دانشگاه ازاد اردبیل ب. استعداد ۱۳۰ دانشجو شاما ۸۵ دانشجوی خواهر و ۴۵ دانشجوی برادر در دو گروه مجزا جهت انجام فعالیت جهادی به روستا‌های تپراقلو، سقزچی، یونجالو، ایریل از توابع بخش ویلکیج شهرستان نمین اعزام شدند.

وی در ادامه سخنان خود به تشریع فعالیت‌های جهادی خواهران پرداخت و گفت: خواهران جهادگر منادیان آبادی در زمینه‌های فرهنگی شامل آموزش قرآن، احکام، نشست‌های روشنگری و عقیدتی، آموزش خیاطی، کارگاه‌های سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی و کلاس‌های تقویتی برای دانش آموزان خدمت رسانی خواهند کرد.

وی در پایان سخنان خود به فعالیت‌های جهادی برادران نیز اشاره کرد و گفت: بازسازی خانه محروم در منطقه گلمغان اردبیل در کنار فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی از جمله فعالیت‌های جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد اردبیل است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar