سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۴۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷- ۵۵: ۱۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در جمع اصحاب رسانه:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز جنگ نرم همه را تهدید می‌کند و این شما هستید که در جبهه جنگ نرم با بیان حقایق و رسوایی ستمگران و احیای حق به گونه‌های مختلف این مبارزه را ادامه می‌دهید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار مدیران و خبرنگاران رسانه‌های خراسان جنوبی ضمن بزرگداشت یاد شهیدان صارمی و ناصری و روز خبرنگار، اظهار کرد: شرط هر کاری آگاهی است و نباید جهل وجود داشته باشد و رسانه‌ها چه به صورت مکتوب و چه به صورت مجازی جامعه را باید به روز و آگاه نگه‌دارند.

 وی با اشاره به اینکه تاریخ‌نویسان در زمان خود و برای آیندگان کار مهمی انجام داده‌اند، افزود: مهم بودن کار به این جهت است که هم در جنبه مثبت و هم در جنبه منفی تاثیر دارد.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کسانی که تاریخ را نوشتند، صداقت به خرج دادند و به حق تاریخ را نوشتند اگر ثوابی برای کسی داشته باشد در ثواب آن شریک هستند و کسانی که به ناحق نوشتند و باعث ایجاد گناه شده‌اند در گناه آنها شریک هستند.

 آیت الله عبادی با اشاره به اینکه خبرها به روز و لحظه‌ای مخابره می‌شوند، افزود: خبرنگاری اهمیت امانت‌داری است که برای جامعه انجام می‌دهید و این امانت، آگاهی‌ جامعه است که به مردم می‌رسد و مردم تغذیه می‌شوند.

 وی افزود: انسان همان‌طور که از نظر جسمانی به آب، غذا و هوا احتیاج دارد و باید سالم باشد و اگر ناسالم باشد بدن انسان نسبت به آن عکس العمل نشان می‌دهد اما گوش و چشم هر چیزی را که ببیند و بشنود آن را به طور کامل دریافت می‌کند و نسبت به سالم و ناسالم بودن آن عکس العمل نشان نمی‌دهند.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید به آنچه که به جامعه داده می‌شود دقت شود، گفت: اهمیت دقت در شنیده‌‌ها و دیده‌ها  از اهمیت آب و غذا بیشتر است.

آیت الله عبادی با اشاره به روایات، خاطرنشان کرد: انسان به خوردنی‌های خود توجه دارد اما به آنچه که به قلبش وارد می‌شود، تفکر او را می‌سازد و به شنیده‌ها و دیده‌ها اهمیت نمی‌دهد و توجه ندارد.

 وی افزود: جامعه باید آگاه به واقعیات باشد و اگر واقعیت وجود نداشته باشد جامعه مسموم می‌شود.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه گفته‌های افراد امانت هستند و نباید کم و زیاد شوند، گفت: امروز با یک جبهه جنگ نرم مواجه هستیم و اهمیت موضوع بیشتر است و شهدایی مانند شهید ناصری و صارمی جان خود را در این راه گذاشتند.

آیت الله عبادی خاطر نشان کرد: امروز جنگ نرم همه را تهدید می‌کند و این شما هستید که در جبهه جنگ نرم با بیان حقایق و رسوایی ستمگران و احیای حق به گونه‌های مختلف این مبارزه را ادامه می‌دهید.

 وی با اشاره به اینکه جنگ نظامی مقدمه‌ای است که ابتدا سرزمین‌ها را اشغال کنند و بعد در فکر و ذهن مردم نفوذ کنند، افزود: جنگ نرم بی واسطه است و دشمن به طور مستقیم در افکار و اذهان مردم نفوذ می‌کند.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه در جنگ نظامی می‌توان با یک پاتک همه چیز را پس گرفت، گفت: در جنگ نرم اگر افکار و عقاید مردم عوض شود دیگر نمی‌شود آن را پس گرفت و کار شما خبرنگاران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار و یک کار خدایی است و با هیچ چیز عوض نکنید.

آیت الله عبادی خطاب به خبرنگاران گفت: شما می‌توانید از حق مردم دفاع کنید و یک جهاد مقدس است و در این راه ثابت قدم حرکت کنید.

وی در پاسخ به درخواست‌ها و مشکلات مطرح شده خبرنگاران در این دیدار، گفت: دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با توجه به اختیارات و وظایفی که دارد همان‎طور که شما پیام انقلاب، نظام و مسئولان را به گوش مردم می‌رسانید، تلاش خواهد کرد پیام شما را به گوش مسئولان برساند.

 منبع: خاورستان

 

 

 

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar