سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۵۶۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷- ۳۱: ۱۱
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با «بسیج»:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در شرایط کنونی و در هر شرایط حساسی ما به کار و تفکر جهادی نیاز داریم و یکی از ابزارهای جدی در کار و مدیریت جهادی که در اختیار نظام قرار گرفته ظرفیت عظیم بسیج است.

عبدالرضا مصری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج، با بیان اینکه اقدامات بسیج در عرصه های مختلف و بخصوص موضوع مقاوم سازی اقتصاد قابل تقدیر است، اظهار داشت: در شرایط کنونی و در هر شرایط حساسی ما به کار و تفکر جهادی نیاز داریم و یکی از ابزارهای جدی در کار و مدیریت جهادی که در اختیار نظام قرار گرفته ظرفیت عظیم بسیج است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به حضور موفق بسیج در عرصه های گوناگون افزود: اگر اقدامات بسیج برای رتبه‌بندی در دنیا و ثبت رکورد خدمت‌رسانی در گینس قابل انداره‌گیری باشد این کار و مدیریت جهادی بسیج در سازندگی، صنایع دفاعی و موشکی و سلول های بنیادی می‌تواند یک رکورد در دنیا برای این نهاد انقلابی ثبت شود.

وی کار و مدیریت جهادی را از شاخصه های بسیج خواند و گفت: اگر مدیران ما معتقد به مبانی کار جهادی باشند سرعت رشد و توسعه آنچنان بالا می‌رود که همگان در تعجب می مانند، تربیت چنین مدیرانی در مجموعه بسیج به راحتی امکان پذیر است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar