سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۴۵۸۴۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷- ۳۰: ۱۹
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان:
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) گفت: در فضا و شرایط کنونی جامعه اگر به نحو درست و صحیح به جامعه آگاهی داده شود، اثرات آن در بهبود شرایط به خوبی دیده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، حجت الاسلام علی متین در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز زنجان افزود: در عین حال که رسانه ها خط خاصی دارند نباید دیگران را به عنوان دشمن و معاند فرض کنند؛ بلکه با تمرکز بر اشتراکات، لازم است موضوعات را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

وی با بیان اینکه تصمیم گیری و اراده برای انجام کاری مستلزم اطلاعات و داده های مورد نیاز است، تصرح کرد: از این جهت نقش آگاهی دادن به جامعه که مهمترین رسالت خبرنگاران است، به زیبایی روشن می شود.

حجت الاسلام متین به کاهش التهاب بازار در پی سخنان هفته گذشته رئیس بانک مرکزی اشاره کرد و گفت: چنانکه دیدیم براساس اطلاعاتی که در نتیجه آن گفت وگوی خبری منتشر شد، التهاب بازار فروکش کرد.

وی با بیان اینکه انسانها بر اساس آنچه که می شنوند، رفتار خود را تنظیم می کنند، خاطرنشان کرد: بر همین اساس، دشمن پیش از رو آوردن به جنگ سخت، اقدام به جنگ روانی می کند و به شایعات دامن می زند.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) با بیان اینکه همه شهروندان در تبادل اخبار با یکدیگر به نحوی فعالیت خبرنگاری انجام می دهند، گفت: با این وجود رسانه ها در حوزه اطلاع رسانی مرجع مردم هستند.

جانشین فرماندهی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان نیز در این دیدار با بیان اینکه ایرنا همکاری تنگاتنگی با سپاه استان دارد، گفت: انتظار این است که خدمات بسیج و سپاه به نحو مطلوبی از طریق رسانه ها گزارش شود، چرا که در مواردی دشمن تلاش می کند تا چنین القا کند که خدمات خاصی انجام نمی شود.

سرهنگ ابوالفضل طهماسبی با بیان اینکه سپاه بیشترین خدمات را در مناطق محروم و آسیب پذیر ارائه می دهد، افزود: سپاه توانسته است با کمترین امکانات، اقدامات و برنامه های خوبی را انجام دهد که اگر نتوانیم خبر این فعالیت ها را از طریق رسانه به جامعه منتقل کنیم، ذهن قشر خاکستری جامعه تحت تاثیر تبلیغات دشمن قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه برخی از مسئولان هم از خدمات سپاه اطلاع ندارند، اظهار داشت: دشمن در صدد است تا با توطئه های متعدد به انقلاب و نظام اسلامی ضربه بزند، بنابراین در این شرایط همه وظیفه داریم اتحاد و انسجام خود را حول محور ولایت فقیه تقویت کنیم.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) و نماینده ولی فقیه در سپاه استان در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) مرکز زنجان، از عملکرد این رسانه در انعکاس اخبار قدردانی کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar