سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۴۵۸۸۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷- ۵۷: ۲۲
رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان از همکاری ۳۰۶ نفر فعالیت ۳۰۶ بازرس افتخاری در بازار استانبه عنوان بازرس وناظر افتخاری با این سازمان خبر داد.
داریوش دیودیده با بیان اینکه طرح جذب ناظر وبازرس افتخاری توسط سازمان بازرسی ونظارت بر قیمت کالا وخدمات وقت کشور از دهه هفتاد آغاز شد افزود:این طرح به منظور کنترل بازار کالا وخدمات، همکاری با بازرسان سازمان‌های صنعت، معدن وتجارت استان ها، اجرا شد.
وی ادامه داد: این تعداد افراد از میان نیرو‌های مورد اعتماد وگزینش شده دستگاه‌های دولتی، نظامی، انتظامی، وبسیج انتخاب شده اند.
آقای دیودیده اضافه کرد:نحوه همکاری و فعالیت این ناظران به صورت کاملا محسوس است وبدون اینکه بازار وکسبه آن‌ها را بشناسند گزارش خود را با فرمت سریال دار که در اختیار آن‌ها قرار دارد تهیه می‌کنند.
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت به عملکرد چهار ماهه ناظران افتخاری استان کهگیلویه وبویراحمد در سال ۹۷ اشاره کرد وگفت:در این مدت بیش از ۴۵۰ گزارش به این سازمان ارائه داده اند که ۵۱ درصد آن‌ها گران فروشی بوده است.
دیودیده افزود:درطرح شناسایی انبار‌های غیر رسمی حتما از توان نیرو‌های افتخاری استفاده می‌کنیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar