سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۴۵۹۱۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷- ۳۸: ۲۳
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از توسعه زیرساخت ها با هدف رشد گردشگری در بخش مارگون شهرستان بویراحمد خبر داد.
علی محمد احمدی بعد از ظهر یکشنبه در جمع مردم بخش مارگون شهرستان بویراحمد افزود: کهگیلویه و بویراحمد متعلق به همه فرزندان استان است و تلاش برای امید بخشی، بالندگی و پیشرفت همه جانبه استان ضروری است.

احمدی با اشاره به اینکه رفع کمبود‌ها در تمام مناطق استان به عنوان یک وظیفه محسوب می‌شود، اظهار کرد: با تحقق اهداف و همچنین با توجه به فعالیت‌های انجام گرفته، آینده روشنی در انتظار بخش مارگون است.

وی افزود: تحقق این آینده روشن در گرو دست به دست هم دادن، دلسوزی، صداقت و قانون محوری است.

استاندار بی قانونی را آسیبی دانست که باعث ضربه زدن به همه افراد می‌شود و گفت: همه باید عدالت محور بوده و نسبت به آن تعهد داشته باشیم. همچنین باید به قانون احترام گذاشته و در راستای رشد و شکوفایی استان فرصت برابر ایجاد کنیم.

احمدی اولویت‌های اجرایی در بخش مارگون را در حوزه‌های کشاورزی، آب و خاک دانست و گفت: با توجه به شرایط و چالش‌های آبی به وجود آمده در سطح کشور‌های مختلف و همچنین کشور ما باید به این بخش توجه مناسبی شود.

وی افزود: رفتار و مسلمانی ایجاب می‌کند که از هدر روی آب جلوگیری کرده و برخورداری عادلانه و برابر در مناطق مختلف را داشته باشیم.

احمدی با اشاره به تدین و اخلاص مردم مارگون از هدفگذاری اجرای یک مصلی در این شهر خبر داد و بر همکاری مردمی برای تحقق آن تاکید کرد.

احمدی به اجرای ۷۰ میلیارد تومان پروژه از طریق همکاری با معاونت مناطق محروم ریاست جمهوری در بخش مارگون اشاره کرد و اظهار داشت: همچنین در بخش توسعه زیرساخت‌های کشاورزی، فرهنگی و گردشگری منطقه هدفگذاری‌هایی انجام می‌شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar