سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۶۰۸۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷- ۰۲: ۱۱
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: طرح هجرت فرصت مغتنمی برای شناختن توانمندی دانش آموزان است.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی اظهار کرد: طرح هجرت با هدف تحقق بخشیدن به فرمایشات مقام معظم رهبری، شناسایی، هدایت و به کارگیری قابلیت ها و توانمندی ها و ظرفیت های دانش آموزان، افزایش دلبستگی دانش آموزان به فضاهای آموزشی، ارتقاء توان تخصصی و تجربه دانش آموزان، آشنا سازی دانش آموزان با فرهنگ کار و تلاش و فعالیت های گروهی اجرا می شود.

وی در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به اینکه طرح هجرت دانش آموزی فرصتی برای شناختن مهارت و توانمندی دانش آموزان است، ادامه داد: طرح هجرت دانش آموزی یکی از بهترین وارزشمند ترین برنامه های  عمرانی، آموزشی، فرهنگی، تربیتی و تبلیغی است.

این مسئول خاطرنشان کرد: این طرح متعالی و معنوی دارای اهداف و منظورهای خاصی است که روحیه جهادی، خودباوری نشاط  و شادابی را به بدنه قشر عظیم وعزیز دانش آموزی تزریق می کند.

شهسواری با بیان اینکه غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در عرصه های مختلف و گوناگون یکی دیگر از اهداف ترسیم شده برای اجرای طرح فوق است، گفت: مرمت و زیبا سازی فضاهای آموزشی و تعمیر و تجهیز امکانات موجود علمی و آموزشی و سخت افزاری از جمله اقداماتی است که در این زمینه انجام می گیرد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه برنامه های فرهنگی و تربیتی مناسبی در روند اجرای طرح های هجرت اجرا می شود، خاطرنشان کرد: به واسطه اجرای طرح های فوق حس تعامل و نوع دوستی بین نسل جدید تقویت می شود همچنین به انجام کارجمعی نیز گرایش پیدا می کنند.

وی در ادامه سخنان خود تقویت حس خودباوری، کار جهادی، مهارت گرایی و تجربه اندوزی را از جمله برکات این سری فعالیت ها عنوان کرد و گفت: باید طرح های غنی و تربیتی تاثیرگذار برای پرورش نسل جدید به مرحله اجرا گذاشته شود.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar