سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۶۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷- ۴۸: ۰۸
رئیس کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان گناوه گفت: پزشکان جهادگر در این اردوی جهادی به مدت ۲ روز خدمات دندان پزشکی و پزشکی را به صورت رایگان به مردم شریف روستای پوزگاه شهرستان گناوه ارایه نمودند.

به گزارش  بسیج جامعه پزشکی کشوری خبرگزاری بسیج، دکتر نظری رئیس کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان گناوه در خصوص ارایه خدمات آموزشی و بهداشتی درمانی در قالب یک اردوی جهادی گفت:پزشکان جهادگر در این اردوی جهادی به مدت ۲ روز خدمات دندان پزشکی و پزشکی را به صورت رایگان به مردم شریف روستای پوزگاه شهرستان گناوه ارایه نمودند.

ارایه خدمات بهداشتی درمانی  به روستای پوزگاه گناوه
ایشان افزودند :این خدمات به مدت ۲ روز و از تاریخ ۱۹ تا ۲۰ مرداد ماه و در رشته های دندان پزشکی ،اطفال،ارتوپد و پزشکی عمومی به نیازمندان روستای پوزگاه و مناطق همجوار آن ارایه گردید.
نظری در ادامه اظهار داشت:در حوزه دندان پزشکی خدماتی چون معاینه ،جرم گیری ،ترمیم و کشیدن به همه اقشار به ویژه به جامعه هدف که شامل دانش آموزان ،زنان شیرده و ....ارایه شد.

ارایه خدمات بهداشتی درمانی  به روستای پوزگاه گناوه
ایشان خاطر نشان کرد :ادامه روند درمان نیازمندان در بیمارستان های شهرستان گناوه و مرکز استان پیگیری می گردد.
رئیس بسیچ جامعه پزشکی گناوه در خصوص آمار دریافت کنندگان خدمات گفت: حدود ۲۵۰ نفر از این خدمات تخصصی بهره مند شدند.
ایشان در ادامه ضمن تشکر از همه دست اندارکاران برگزاری این برنامه به صورت ویژه از دانشگاه علوم پزشکی،شبکه بهداشت و درمان،بسیج دانشجویی و بیمارستان امیر المومنین(ع)گناوه،دهیاری ،شورای اسلامی و پایگاه مقاومت بسبج روستای پوزگاه و به ویژه کانون بسبج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان تقدیر و تشکر نمود.
دکتر نظری در پایان در خصوص ادامه خدمات بهداشتی درمانی بسیج جامعه پزشکی دررشهرستان گناوه افزودند: ارایه خدمات این کانون در قالب طرح دکتر شهید رهنمون(جهادگران سلامت) و به صورت ویژه به مناطق جغرافیایی که از قبل مشخص شده اند؛ارایه می گردد.

ارایه خدمات بهداشتی درمانی  به روستای پوزگاه گناوه
ایشان همچنین از همه پزشکان ،پیراپزشکان و پرستاران بسیجی خواست تا در این طرح خداپسندانه شرکت فعال داشته باشند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar