سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۷۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷- ۵۰: ۰۶
گروه جهادی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام عازم منطقه محروم دهستان موگویی از توابع شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (علیه السلام) گفت: به‌منظور کمک‌رسانی به مردم مناطق محروم، جمعی از فرماندهان و معاونین سپاه استان چهارمحال و بختیاری  درقالب گروه جهادی عازم منطقه موگویی شدند.

سردار علی‌محمد اکبری افزود: اعزام گروه های جهادی به مناطق مختلف، یکی از ماموریت‌های سپاه در مورد مردم‌یاری و مردم‌داری و همچنین محرومیت‌زدایی می‌باشد.

وی، فرماندهان و معاونین سپاه قمربنی هاشم علیه السلام را پیش قدم در همراهی با گروه های جهادی دانست و  آشنایی با منطقه، ساماندهی و سازماندهی گروه های جهادی فعال برای فعالیت در این نقطه و بررسی امورات مرتبط با سازمان بسیج سازندگی استان را از اهداف اعزام گروه جهادی فرماندهان و معاونین سپاه قمربنی هاشم علیه السلام عنوان کرد.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (علیه السلام ) چهارمحال و بختیاری افزود: این گروه جهادی مشکلات و محدودیت‌هایی که در شهرستان کوهرنگ خصوصا در منطقه موگویی وجود دارد را پیگیری خواهند و با کمک‌دهی به گروه‌های جهادی و بسیجیانی که در این مناطق مشغول فعالیت هستند راه‌گشای برخی از مشکلات این عزیزان خواهند بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: