سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۷۵۰۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۷- ۰۱: ۱۲
معاون فرماندار اسدآباد مطرح کرد
معاون فرماندار اسدآباد گفت: امروزه فضای مجازی به عنوان یکی از ابزارها و یک اتاق شیشه‌ای برای مردم و به ویژه مسئولان ایجاد کرده است که می توان از فرصت این فضا به نحو احسن در راستای نهادینه کردن صیانت از حقوق شهروندی استفاده کرد.

استفاده از فضای مجازی برای نهادینه کردن صیانت از حقوق شهروندیبه گزارش خبرگزاری بسیج از اسدآباد، یزدان آزرمی شامگاه پنجشنبه در کمیته صیانت از حقوق شهروندی و انضباط اجتماعی شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: باید در این ستاد اجرایی با کار مستمر و جاری اتفاقات مثبتی در رابطه با هدف محول شده بیفتد و نمی‌توان به دنبال کار فوریتی بود چراکه با نسخه پیچیدن فوریتی به بیراهه خواهیم رفت.

وی با تاکید بر اینکه باید در بستر زمان به نتایج اهداف خود در این راستا دست پیدا کنیم، اضافه کرد: امروزه فضای مجازی به عنوان یکی از ابزارها و یک اتاق شیشه‌ای برای مردم و به ویژه مسئولان ایجاد کرده است که می توان از فرصت این فضا به نحو احسن در راستای نهادینه کردن صیانت از حقوق شهروندی استفاده کرد.

معاون فرماندار اسدآباد با تاکید بر اینکه با اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی می توان به نحو مطلوب‌تری پروژه صیانت از حقوق شهروندی را پیش برد، یادآورشد: بحث حقوق شهروندی یک موضوع جدید و نو برای مردم بوده که برخی از مردم در حیطه متوجه شده‌اند که به عنوان یک شهروند دارای چه حقوقی هستند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar