سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۴۷۵۲۶
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۷- ۴۴: ۱۴
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول خبر داد؛
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول از اجرایی شدن طرح شهید بهنام محمدی در سال تحصیلی 98-97 در مدارس متوسطه دوره اول شهرستان دزفول خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج ازدزفول، عبدالمحمد جرجانی در جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی، از از اجرایی شدن طرح شهید بهنام محمدی در سال تحصیلی 98-97 در مدارس متوسطه دوره اول شهرستان دزفول با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده ناحیه دزفول خبر داد.
وی افزود: این طرح با هدف سازماندهی فعالیت های تربیتی در شهرستان و به منظور تکمیل فرایند آموزش در خانه، مدرسه و مسجد با تأکید بر تربیت نوجوان انقلابی اجرا خواهد شد.
جرجانی بهره گیری از ساعات پرورشی و دفاعی و همچنین زنگ های تفریح را زمان مناسبی برای پیاده سازی طرح شهید بهنام محمدی دانست و تصریح کرد: دانش آموزان در این ساعات و با بهره گیری از جوانان نخبه مسجدی این شهرستان به انجام کارهای پژوهشی چون سازه های ماکارونی ، نجات تخم تخم مرغ، پرواز پارا گلایدر و ... می پردازند.
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول  اظهار کرد: با توسعه این طرح در مناطق محروم شهرستان می توان بسیاری از نوجوانان مستعد و پرتلاش را جذب کارهای پژوهشی و در نهایت جذب مساجد کرد و در نهایت فرایند آموزش و تربیت انقلابی را در خانه، مدرسه و مسجد ادامه داد. 
دراین دیدارنیزسرگردپاسدارگل آراجانشین ناحیه دزفول ازآمادگی این ناحیه جهت اجرای منسجم طرح مذکوردرمدارس باهمکاری اداره آموزش وپرورش خبرداد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar