سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۴۷۵۳۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۷- ۵۴: ۱۴
در راستای آموزش های عملی دوره تکمیلی و ارتقای سطح آمادگی توان رزمی و دفاعی بسیجیان گردان عملیاتی امام رضا (ع)هندیجان اردوی پایانی دوره تکمیلی گردان شامل تاکتیک رزم انفرادی ،میدان تیر همراه با کلاس های عقیدتی ،بصیرت و فرهنگی ورزشی به مدت سه روز در منطقه عمومی روستای ذلقی هندیجان آغازشده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان،اردوی پایانی دوره تکمیلی در روزهای پنج شنبه ،جمعه و شنبه با حضور پرشور بسیجیان گردان عملیاتی امام رضا(ع)هندیجان با هماهنگی و برنامه ریزی آغاز شده است.

 

 

دراین اردوی پایانی  دوره تکمیلی بسیجیان گردان عملیاتی امام رضا(ع) پس از دوره تئوری از لحاظ توان نظامی  در بهترین وضعیت رزمی و دفاعی قرار دارند و کارهای عملی  با کیفیت بسیار خوبی در حال اجرایی هستند.

 

 

بسیجیان گردان عملیاتی امام رضا(ع)هندیجان همواره با آمادگی بالا در تمام مراسمات و برنامه های سپاه و بسیج حضور فعال دارند و تاکنون در فراخوانی ها و رزمایشات بسیجیان فعالیت خوبی داشته و در آمادگی بالایی به سر می برند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: