سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۴۷۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷- ۰۷: ۰۱
نشست هم اندیشی با موضوع اقتصاد مقاومتی ،ایجاد اشتغال وکارآفرینی به میزبانی سپاه پاسداران ناحیه مسجدسلیمان باحضور فرماندار ،نماینده مردم مسجدسلیمان ، نماینده دفتر امام جمعه ،بخشداران گلگیر وعنبر وجمعی از مسئولین بانک ها،اصناف، ادارات ونهاد های مرتبط درحوزه اشتغال وکارآفرینی درسالن جلسات سپاه شهرستان برگزارشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسبج از مسجدسلیمان;درابتدای نشست سرهنگ رحیمی حسینی فرمانده سپاه پاسداران مسجدسلیمان بیان کرد: باتوجه به آمار بالای بیکاری موجود درشهرستان که مشکلات زیادی را برای مردم این شهر ایجاد کرده است وهمچنین توجه به منویات مقام معظم رهبر ی در بحث اقتصاد مقاومتی، خواستار تحقق بخشی به این امر مهم هستیم ولی این خود نیاز به رسیدن به یک تفاهم و راهکار مشترک دراین مسأله می باشد که به همین منظور همه ما امروز گرد هم آمدیم تا بابررسی موانع مشکلات موجود به یک راه حل اساسی برسیم .

درادامه نشست مسئولین مربوطه راه کارهایی را درزمینه ایجاد اشتغال وکارآفرینی ارائه کردند و باتوجه به اینکه این ادارات دستورالعمل ها وبرنامه های مختص به خود دراین زمینه را دردست اقدام دارند ،موانعی را که به علت موازی کاری دراجرای این برنامه ها دراین مسأله ایجاد شده بود را مورد بحث وبررسی قرار دادند و پس از ارائه راهکارهای هدفمند و رسیدن به یک نقطه نظرمشترک میثاق نامه ای درزمینه ایجاد اشتغال وکارآفرینی بین سپاه پاسداران وادارات منعقد شد که براین اساس مقرر گردید دراسرع وقت مصوبات این میثاق نامه توسط قرارگاه سازندگی سپاه پاسداران شهرستان مورد پیگیری قراربگیرد .

درپایان علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر ازاین حرکت انقلابی بیان کرد : از همه مسئولین دستگاه های اجرایی درخواست میکنم حمایت وتعامل همه جانبه خود را بامجموعه سپاه پاسداران وبسیج سازندگی درزمینه اشتغال زایی باتوجه به ظرفیت موجود شهرستان داشته باشند.

در ادامه گرویی فرماندار مسجدسلیمان نیز اظهار نمود: این اقدام ارزشمند قطعا در رفع مشکل بیکاری مردم عزیز شهر وروستا هایمان تأثیر دارد وادارات شهرستان باهمفکری دقیق واثربخش تر وارد عمل شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: