سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۷۶۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷- ۱۹: ۰۸
فرمانده سپاه ناحیه ایوان ؛
جمعی از مسئولین گروه جهادی شهید محبت الله شفیعی با فرمانده سپاه ناحیه ایوان دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج،جمعی از اعضای گروه جهادی  "شهید محبت الله شفیعی"؛  بافرمانده سپاه ناحیه ایوان دیدار کردند.

در این دیدار سرهنگ "عارف یاسمی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ایوان، گفت: حضور دانشجویان مومن، متعهد و انقلابی در اردوهای جهادی و محرومیت‎زدایی این باور را به وجود آورده است  که بسیج می‎تواند کارهای به ظاهر غیرممکن را ممکن کند.

فرمانده سپاه ناحیه ایوان با تاکید بر اینکه فرهنگ‎سازی در کنار فعالیت‎های جهادی مورد توجه دانشجویان قرار بگیرد،اظهار کرد:یکی از رسالت‎های مهم گروه‎های جهادی بسیج دانشجویی فرهنگ‎سازی و ترویج روحیه جهادی در جامعه است که یکی از راه‎های آن مشارکت و حضور در مناطق محروم و فعالیت‎های جهادی، است.

سرهنگ یاسمی افزود:آتش به اختیار یعنی دانشجویان جهادگر ؛وگروهای جهادی نماد عینی تعبیر آتش به اختیار است ،که با حضور خالصانه خود در اردوهای جهادی سعی در ریشه کن نمودن محرومیت در بستر روستا ها رادارند.

در ادامه "علی اسماعیلی"؛ مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ایوان ، ضمن ارائه گزارشی از نحوه برگزاری اردو های جهادی ، از مجموعه سپاه ناحیه ایوان  درراستای فراهم نمودن مقدمات برگزار شدن اردوی های جهادی تشکر کرد

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar