سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۷۶۲۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷- ۲۹: ۰۸
در ناحیه ایوان صورت گرفت،
بهنام مرادی مسئول بسیج مهندسین سپاه ناحیه ایوان حاشیه برگزاری کلاس‌های آموزشی طرح «اعتلای بسیج همگام با کشاورز» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، بهنام مرادی مسئول بسیج مهندسین سپاه ناحیه ایوان حاشیه برگزاری کلاس‌های آموزشی طرح «اعتلای بسیج همگام با کشاورز» در این طرح 10شبکه که هر شبکه شامل دو پایگاه که در مجموع ۲۰ پایگاه شهرستان ایوان مشغول آموزش‌های نوین کشاورزی به روستاییان علاقه‌مند هستند.

وی با بیان اینکه در هر روستا ۲۰ کشاورز پیشرو تحت نظارت مربیان مشغول به تولید محصول استراتژیک است افزود: سطح کل فعالیت مربیان بیش از ۶۶۶ هکتار بوده که در طول این دو سال گذشته افزایش اطلاعات کشاورزان در استفاده از روش‌های مبارزه با آفات و بیماری‌ها به‌صورت غیر شیمیایی و افزایش مکانیزاسیون در مراحل کاشت، داشت و برداشت و تولید بیشتر محصول ارگانیک و سالم از نتایج قابل‌ذکر تلاش مربیان در روستاها و آموزش‌های مختلف به کشاورزان است.

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی سپاه ناحیه ایوان گفت: مربیان طرح همگام با کشاورز کانون بسیج مهندسین با همکاری مستقیم با پایگاه‌های بسیج روستا و استفاده و هماهنگی با فرماندهان آن‌ها و برگزاری کلاس‌های آموزشی در پایگاه‌های بسیج و مساجد روستا نقش بسزایی در اشتغال‌زایی و ترغیب جوانان و علاقه‌مندان به آموزش‌های نوین علمی و فنی کشاورزی داشتند.

مرادی افزود: در این مرحله مربیان طرح «همگام با کشاورز» با توزیع نهاده‌های کشاورزی از قبیل کود سولفات پتاسیم ، کود مایع پتاسیم میان کشاورزان طرح باعث افزایش کیفیت و کمیت محصول و ایجاد انگیزه مضاعف در میان کشاورزان طرح‌شده است.

وی گفت: با اجرای این طرح می‌توان باروحیه جهادی در راستای رسیدن به خودکفایی در تولید محصول استراتژیک گندم  باعث اعتلای کیفیت و کمیت گندم شده و کاهش هزینه و افزایش درآمد کشاورزان حاصل کرد

برگزاری کلاس‌های آموزشی طرح «اعتلای بسیج همگام با کشاورز»

برگزاری کلاس‌های آموزشی طرح «اعتلای بسیج همگام با کشاورز»

برگزاری کلاس‌های آموزشی طرح «اعتلای بسیج همگام با کشاورز»

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: