سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۷- ۵۹: ۰۹
در بوستان خبرنگار قرچک برگزار شد؛
برنامه های "ساعت گفتگو با خدا" و "مادران آفتاب" با موضوع " انتقال ارزش ها به فرزندان" در بوستان خبرنگار قرچک ویژه فرزندان و مادران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، نشست "ساعت گفتگو با خدا" ویژه کودکان و نشست "مادران آفتاب" ویژه بانوان غروب دیروز با موضوع " شناخت و انتقال باورها و ارزش ها به فرزندان" در بوستان خبرنگار قرچک به همت حوزه مقاومت بسیج حضرت صدیقه کبری(س) برگزار شد.
مریم خداجو مربی مهدهای کودک در جمع کودکان گفت: با یاد امام زمان(عج) باید به سمت نماز خواندن، صلوات فرستادن، صدقه دادن، احترام به بزرگترها و کارهای خوب دیگری که می توان به نمایندگی از امام زمان(عج) انجام داد، رفت.
وی با بیان شباهت بین خورشید پشت ابر و امام عصر(عج) ابراز کرد: امام مهدی(عج) باعث راهنمایی مردم می شوند و اگرچه بین ما نیستند ولی ما باید به حرفهایشان که هدف دستورات خدا است عمل کنیم، همانطور که خورشید پشت ابر نمی ماند امام هم همیشه در غیبت نمی ماند.
همچنین زهرا مشهدی مقدم کارشناس خانواده در جمع مادران همین کودکان با بیان اینکه انتقال ارزش ها و باورها به فرزندان از کارکردهای خانواده است، تصریح کرد: باید با تهاجم فرهنگی غرب که تمام توجه اش به عشق های زودگذر به انسان، لوازم، لباس و ... است از طریق جایگزین کردن عشق و محبت به اهل بیت که تمام ویژگی های معشوق حقیقی را دارا است مبارزه کرد.
گفتنی است مسابقه حفظ سوره های قرآن در بین فرزندان برگزار و به برگزیدگان هدایایی اهدا شد و در پایان دعای سلامتی امام زمان (عج) به صورت دسته جمعی قرائت شد./انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar