سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۴۷۷۸۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷- ۲۸: ۰۶
سرپرست سازمان اردویی بسیج کرمانشاه در گفت و گو با «بسیج»:
عزیزی گفت: دشمن قصد دارد با برهم زدن همسبتگی ملی و تضعیف نهادهای انقلابی و ارزشی، باعث تفرقه در کشور و تضعیف انقلاب اسلامی شود تا از این طریق نقشه های شوم خود را برعلیه کشورمان پیاده سازی کند.

یونس عزیزی سرپرست سازمان اردویی سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری بسیج با بیان اینکه بسیج نقش موثری و مستقیمی با امنیت ملی کشورمان دارد، گفت: بسیج را می توان یکی از مولفه های امنیت ملی برشمرد چرا که با بدنه مردم در ارتباط است و در سراسر کشور شاهد حضور نیروهای بسیج هستیم و می توان گفت که بسیج مردمی می تواند یکی از ارکان اصلی حفظ انقلاب اسلامی باشد.


وی با اشاره به اینکه امنیت کشور در سایه اقتدار بسیج و همچنین وحدت و همسبتگی ملی است، ادامه داد: دشمن دقیقا می داند که برای تضعیف انقلاب اسلامی باید سراغ چه گزینه هایی برود و متاسفانه در حال حاضر، دشمن قصد دارد با برهم زدن همسبتگی ملی و تضعیف نهادهای انقلابی و ارزشی، باعث تفرقه در کشور و تضعیف انقلاب اسلامی شود تا از این طریق نقشه های شوم خود را برعلیه کشورمان پیاده سازی کند و باید گفت که تضعیف بسیج باعث سست شدن امنیت کشور می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar