سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۴۸۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷- ۵۹: ۱۱
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ؛
دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در بیانیه‌ای از اقدام رئیس سازمان بسیج مستضعفین در برخورد با محتکرین و حمایت از مستضعفین جامعه، حمایت کرد .

گسترش عدالت اقتصادی و اجتماعی و مبارزه با فساد یکی از مهم‌ترین آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج  ، متن بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

قطعا گسترش عدالت اقتصادی و اجتماعی در کشور و مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری یکی از مهم‌ترین آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران می باشد.
رکود مزمن اقتصادی در سالیان اخیر که هم اکنون تبدیل به رکود تورمی و فشار بر اقشار مختلف مردم شده است قبل از آنکه به دلایل بیرونی و ناشی از تحریم باشد منبعث از سیاست‎‌ها و تدابیر غلط اقتصادی و استفاده کمتر از مدیران جوان انقلابی متخصص و دلسوز ملت و کشور در بخشهای مختلف اقتصادی کشور می باشد.
بدیهی است بازنگری اساسی در سیاست‌های اقتصادی و اعتماد بیشتر در بکارگیری جوانان انقلابی متخصص در مدیریت بخشهای مختلف اقتصاد کشور، چالشهای پیش رو در حیطه اقتصاداز جمله تورم افسارگسیخته ،رکود مزمن،بیکاری،واردات گسترده و وابستگی به صادرات نفت را می توانددر حرکتی معکوس به فرصتهای جدیدی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی تبدیل نماید. مشخص است که اثرگذاری سیاستهای اقتصادی در یک روند مستمر و در طول زمان بیشتر معلوم می شود امادر مقطع حساس کنونی نیاز به اقدامات ویژه ،سریع و انقلابی جهت سامان بخشی به وضعیت اقتصادی مردم از جمله مبارزه با پدیده احتکار و گرانی و مفسدان اقتصادی وجود دارد.
اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران ضمن درخواست از مسوولان ذیربط جهت واکنش قاطع و سریع در این خصوص، از مواضع و اقدامات منطقی سردار غلامحسین غیب پرور در راستای مقابله با محتکرین و مفسدین اقتصادی و کمک به منویات اقتصادمقاومتی تقدیر و تشکر می نماید.

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar