سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۴۸۵۰۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷- ۰۵: ۰۸
نماینده سابق مجلس در گفتگو با «بسیج»:
شهروز افخمی با بیان اینکه اثر صادرات بر اقتصاد کشورمان غیر قابل انکار است افزود: صادرات نیروی محرک رشد اقتصادی است ، صادرات باید به طور مفید و مناسب مورد توجه قرار بگیرد

شهروز افخمی نماینده سابق مجلس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: رشد صادرات در رشد و توسعه اقتصادی کاملا مشخص است این در حالی است که روند فرایند صادرات در کشورمان بر فراز و نشیب های متفاوتی را پیموده و راهبردهای مختلفی در دوره های زمانی مختلف هم به کار رفته شده است.

وی با بیان اینکه اثر صادرات بر اقتصاد کشورمان غیر قابل انکار است افزود: صادرات نیروی محرک رشد اقتصادی است ، صادرات باید به طور مفید و مناسب مورد توجه قرار بگیرد و به شکل بهبنه ای تحت برنامه ریزی مدون قرار داشته باشد تا از این طریق به عنوان یک نتیجه مطلوب به عنوان رهیافت توسعه اقتصادی شمرده شود.

نماینده سابق مجلس در خاتمه افزود: برنامه ریزی های مدون موجبات افزایش توان تولید داخلی و بهبود کیفی محصولات صادراتی را فراهم می کند لذا پیشنهاد می شود که سیاست توسعه صادرات دنبال شود و با وجود نوسان های بسیاری که دارد می تواند نقش موثری در توسعه اقتصادی داشته باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar