سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۴۸۹۴۰
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷- ۳۳: ۲۱
صادقی مطرح کرد
کمیته بین المللی «جهان اسلام» بسیج دانشجویی دانشگاه تهران برای پیگیری مطالبات و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در عرصه بین الملل و جهان اسلام کار خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمدمهدی صادقی مسوول‌ کمیته بین المللی جهان اسلام بسیج دانشجویی دانشگاه تهران گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه تهران با توجه به اهمیت موضوعات جهان اسلام و فرمایشات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب پیرامون اهتمام بر مسائل جهان اسلام تصمیم گرفت «کمیته جهان اسلام» را تشکیل و فعالیت خود را با کار تخصصی بر موضوعات جهان اسلام آغاز کرده و مسائل مربوطه را طرح و پیگیری کند.

وی ادامه داد: لزوم توجه به صدور انقلاب و تبلیغ معارف اسلام و انقلاب اسلامی، تشکیل هسته‌های مقاومت در جهان و تشکیل جبهه ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی و همچنین پیگیری مطالبات و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در عرصه بین الملل و جهان اسلام و به جهت خلاء موجود و لزوم توجه جدی به این عرصه از مسائل دیگری بود که موجب شد کمیته جهان اسلام در بسیج دانشجویی دانشگاه تهران تشکیل شود.

صادقی تصریح کرد: دانشجویان و تشکل‌های دانشجویان غیر ایرانی فعال در کشور، تشکل‌ها و دانشجویان غیرایرانی خارج از کشور، و همچنین طرح و پیگیری مسائل جهان اسلام مانند فلسطین، سوریه و یمن از حوزه‌های فعالیت این کمیته خواهد بود.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: بعد از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی، همچنان در عرصه بین المللی نیاز به کار جهادی، تخصصی و ‌مستمر وجود دارد و ‌لازم است بسیج دانشجویی در این عرصه نیز با برنامه ریزی مناسب ورود کرده و خلاء های موجود را با همراهی و حمایت نهاد های مربوطه پر ‌کند.

به گزارش فارس، وی گفت: مقام معظم رهبری در عرصه بین الملل و جهان اسلام موضوعات مهم و اساسی را مطرح‌ و هدف گذاری کردند که لازم است برای تحقق این اهداف و پیگیری این موضوعات برنامه ریزی جامعی صورت ‌گیرد و اجرا شود.

صادقی اظهار داشت: امیدواریم با لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج) دفتر جهان اسلام بسیج‌ دانشگاه تهران بتواند گام‌موثری در جهت تحقق اهداف بین المللی انقلاب اسلامی بردارد که البته این ‌مهم با حمایت نهادهای انقلابی جمهوری اسلامی با قوت بیشتری محقق خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar