سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۴۹۳۵۰
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۷- ۰۵: ۰۹
بیانیه:
مساجد مراکز دینی و اعتقادی مسلمانان و مایه خوف و هراس دشمنان و کانون امید و آرامش امت اسلام است.

سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان، در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی مساجد و روز مساجد و محلات بیانیه ای صادر کرده است:

در این بیانیه آمده است، سُبحان الَّذیِ اسرَی بِعَبدِهِ لَیلاًمِّنَ المَسجِدِ الحَرَام اِلَی المَسجِدِ الاقصَی الَّذیِ بَارَکنَا حَولَهُ لِنُریَهُ مِن آیَاتِنَا اِنَّهُ هُوَ السمیع البَصِیرُ(سوره اسری)

حوادث و فجایع یکساله اخیر قدس، از جمله انتقال سفارت آمریکای جنایتکار به قدس شریف، و قتل و کشتار مسلمانان  فلسطینی، از جمله شهادت امدادگر ۲۱ ساله فلسطینی رزان النجار، شعله هایی از آتشی است که صهیونیسم پلید در ۲۱ آگوست سال ۱۹۶۹ در مسجد الاقصی بپا کرده و این مسجد را به آتش کشیدند، همان شعله هایی که امروز در کشتار کودکان یمن، عراق و سوریه و افغانستان سرکش تر از همیشه هویداست.

این روز از آن جهت به ابتکار جمهوری اسلامی ایران به روز جهانی مسجد نامگذاری شد تا هم عمق کینه ی دشمن خبیث در خاطره ها ماندگار گردد و هم یادآور شود که این مراکز دینی و اعتقادی ما، یعنی مساجد اند که مایه خوف و هراس دشمنان و کانون امید و آرامش امت اسلامی است.

ملت عزیز ما هنوز بهره مند از حلاوت و برکات این چشمه جوشان در نقش آفرینی بی بدیل در پیروزی انقلاب اسلامی و دفع شر صدامیان است و امروز نیز این سنگر اصیل انقلاب می بایست همچون دوران شکوهمند پیروزی انقلاب و دفاع مقدس، جایگاه و موقعیت خود را در اداره جامعه و امور دست یابند.

بسیج که خود را از بدو تولد در دامن مسجد یافته و در این محیط رشد و تعالی پیدا کرده باور مندانه به ظرفیت های بی بدیل سنگر انقلاب می نگرد و معتقد است راه برون رفت بسیاری از مشکلات  و مصائب و نیل به پیروزی، بازگشت به مساجد و ایمان مساجد است.

از این رو در تبعیت از منویات ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه ای( دامن برکاته)  خود را مطیع مسجد دانسته و با پرچم مسجد محوری و دست در دست روحانیت متعهد، به تربیت نسل مومن و انقلابی و همچنین خدمتگذار ی مردم شریف و عزیز ایران اسلامی  از پایگاه مساجد مشغول است.

 سازمان بسیج مساجد و محلات به نمایندگی از بسیجیان با اعلام آمادگی بیش از پیش  در حفظ و حراست از مقدسات و حریم امت اسلام، ضمن نکوداشت این روز شریف و تاکید بر جایگاه، رفیع مساجد در تشکیل جامعه اسلامی از همه متولیان و دست اندر کاران مساجد مصرانه می خواهد که برای تقویت کار کردهای مساجد، بیش از پیش کوشیده و در تقویت این سرمایه بی بدیل عالم اسلام، مجاهدانه وارد میدان گردند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar