سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۰۷۹۴
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷- ۳۶: ۱۱
با توجه به استقبال چشمگیر هنرمندان عرصه سینمای انقلاب و دفاع مقدس از مسابقه فیلمنامه¬نویسی ''چهل سال چهل فیلم''، آثار مختلف در بخش¬های «سینمایی»، «کوتاه داستانی» و «پویانمایی» ثبت شده و وارد مرحله داوری شد.

به گزارش سرویس بنیاد فرهنگی روایت فتح خبرگزاری بسیج؛ با توجه به استقبال چشمگیر هنرمندان عرصه سینمای انقلاب و دفاع مقدس از مسابقه فیلمنامه­نویسی ''چهل سال چهل فیلم''، آثار مختلف در بخش­های «سینمایی»، «کوتاه داستانی» و «پویانمایی» ثبت شده و وارد مرحله داوری شد.

حسین صابری مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس اینگونه بیان کرد که شورای کارشناسی متشکل از 5 نفر از فیلمسازان و تهیه­کنندگان مجرب این عرصه در چند نوبت پس از بررسی و مطالعه فیلمنامه­ها، آن دسته از آثاری که شاخصه­ها و اولویت­های تولید را داشته باشند انتخاب کرده و به معاونت تولید انجمن معرفی می­نمایند.

در خصوص تولید آثار برگزیده که یک مرحله بعد از تصویب فیلمنامه­ها است، جلساتی با فیلمسازان برگزار شده و پس از آن آثار مورد نظر جهت ارائه به جشنواره­ها و مجامع فرهنگی تولید خواهد شد.

شایان ذکر است داوری بخش «سینمایی» نیز به زودی آغاز می گردد.

پیش از این مهلت ارسال آثار مسابقه چهل سال چهل فیلم که از اسفند ماه سال گذشته کار خود را آغاز کرده بود تا پایان تیر ماه 97  اعلام شدکه به علت استقبال چشمگیر هنرمندان و علاقه مندان تا پایان مرداد ماه تمدید گردید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: