سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۴۴۱۰
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷- ۱۶: ۰۰
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی در جلسه شورای سیاست‌گذاری و راهبردی چهلمین سال انقلاب اسلامی، تاکید کرد: باید در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی براساس مستندات و به دور از شعار به مردم تبیین شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی استانداری، رحیم شهرتی فر با اشاره به رضایت مردم از عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی، گفت: بیشتر مردم مقید به نظام اسلامی بوده و به آرمان‌های انقلاب اسلامی پای بند هستند و منتقدان نیز به عملکرد برخی دستگاه‌ها و قوای سه گانه انتقاد دارند. 

وی با بیان اینکه شکل اعتراضی بخشی از مردم نیز صنفی است، اظهار داشت: اعتراض کارگران در محیط صنعتی، فرهنگیان و صنوف مختلف از مصادیق این اعتراض ها است که باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد.

شهرتی‌فر ادامه داد: ما وظیفه داریم همه اعتراض ها را شنیده و در راستای حل آن تلاش کنیم زیراکه با پاک کردن صورت مساله هیچ چیزی حل نمی‌شود.

وی با اشاره به اقدام های معاندان مزدبگیر استکبار در کشور گفت: تکلیف ما در مقابل آن ها روشن است و باید قاطعانه جلوی آن ها ایستاد و اجازه سوءاستفاده به آن ها داده نشود.

شهرتی فر با اشاره به اینکه نسل جوان با تاریخ انقلاب آشنایی زیادی ندارند و اطلاعات نادرستی از طریق رسانه‌های بیگانه به آن ها ارایه می‌شود، یادآوری کرد: باید قبول کرد که نتوانسته‌ایم تاریخ انقلاب اسلامی و عملکرد مستبدان و توطئه‌های آن ها را به خوبی به جوانان انتقال دهیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar