سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۵۶۰۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷- ۰۰: ۱۱
گزارش /قسمت سوم
مخالفت حکومتهای جور و مستکبر در طول تاریخ با انبیاء و فرستادگان الهی و برنامه ریزی و انجام اقدامات فراوان اقتصادی، سیاسی، نظامی و فرهنگی آنان سابقه تاریخی دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، علی پاسبان در گزارشی مفصل در باره «تلاش گسترده و بی امان هالیود برای جلوگیری و تعویق
در زمان ظهور امام زمان(عج)» نوشت:در قسمت قبل به تعدادی از این فیلمهای ضد امام زمان(عج) که توسط هالیوود تولید شده و می شود، اشاره شد:

X-Men apocalypse / Super8  / The rift / Independent day/ Stillman/ / Battileship / Oblivion / After earth / Dawn of the Planet of the Apes / silent hils / XMen: Days of Future Past /Silent hils / Captain America/ The Lego Batman  / The Hunger games / Darkest hours / The Dark Knight Rises / Cowboys vs aliens /Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows / Battle of los angeles / Day of the triffids / Men in Black /  WAR OF THE WORLDS / THE WATCH/ CABIN IN THE WOOD / Edge of Tomorrow / Serenity / Donnie Darko / ENDERS GAME / EVENT HORIZON / THE HITCHHIK / CLOVERFIELD / HITCHHIKERS GUIDE TO THE GALAXY / ELYSIUM / TRANSFORMERS/The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor/ annlhllation/ Alien/ A Quiet Place3 / THE LEGO BATMAN / Attack the Block / Arrivall / justice league/ Skyline / U.F.O. (Alien Uprising)/ Outpost 37

Monsters / Extraterrestrial / The Host / War of the Worlds / The Physician/

در این قسمت به بررسی این فیلم ها می پردازیم:

در ادامه به چند فیلم سینمایی پرخرج ساخت آمریکا هالیوود که به شکل بی رحمانه ای به سیاه نمایی و تخریب وجه امام زمان(عج) و نیز به سیاه نمایی علیه روز ظهور ایشان پرداخته؛ اشاره می شود.

Transformers 2: Revenge of the Fallen

فیلم  سینمایی " تبدیل شوندگان ۲ انتقام فالن یا انتقام شکست خوردگان" یکی از قدرتمندترین فیلم های ساخت آمریکا هالیودد بر علیه امام زمان است است که به شکل بی رحمانه ای به تخریب و سیاه نمایی علیه حضرت مهدی(عج) و روز ظهور ایشان پرداخته است. این فیلم محصول سال ۲۰۰۹ و به کارگردانی مايكل بي (Micheal Bay) است. جلوه های ویژه ای که در این فیلم به کار رفته در تاریخ فیلمسازی آمریکا سابقه نداشته بطوریکه به گفته شركت Industrial Light & Magic، بازآفريني مراحل مختلف ساخت فيلم Transformers 2 روي يك كامپيوتر خانگي 16 هزار سال به طول مي‌انجامد!

 داستان این فیلم درباره بازگشت و قیام یک سری از رباتهاي شيطاني به زمین است که بیشتر در آمریکا و اردن و در اهرام ثلاثه مصر می‌گذرد. در این فیلم ما شاهد آن هستیم که یک سری از رباتهای خبیث که در گذشته های دور شکست خورده اند؛ قصد خونخواهی و انتقام از زمینیان را دارند و مشغول آماده کردن خود برای این کار می شوند و مکررا اعلان می کنند که "زمان ورود رهبر ما فرا رسیده" ،" او دوباره قیام خواهد کرد! " و...

در این فیلم سینمایی پرخرج ما شاهد تلاش عده ای از رباتهای شرور برای بازگرداندن رهبر بزرگ خود که یک ربات باستانی اهریمنی فوق العاده خبیث می باشد، هستیم. در این فیلم گفته می شود که این رهبر شیطانی رباتها ...1- قصد خونخاهی و انتقام دارد 2- قصد حمله و تصرف زمین را دارد 3- نفر دوازدهمی است  4- دارای قدرتهای ماورائی است 4- اهل مکاشفه است و کارهای ترسناکی انجام می دهد 5-برادران او را کشته اند و در نهایت ما در این فیلم شاهد آن هستیم که این رهبر رباتهای شیطانی به زمین باز می گردد و قیام خود را آغاز می کند! و در هنگام قیام خود؛ پس از ورودش به زمین و حمله به ناوهای هواپیمابر آمریکایی و دیگر شهرهای جهان بیان می کند که : "من انتقام میگیرم " و یک پیام جهانی به مردم جهان می دهد به نحوی که مردم سراسر کره زمین به طور همزمان صدا و تصویر او را می بینند و می شنوند و خود را معرفی و مردم جهان را تهدید می کند که اگر مطابق میل او عمل نکنند؛ دست به کشتار و قتل عام آنها می زند!

متاسفانه باید گفت به دلیل عدم توجیه و البته غفلت مدیران صداوسیما؛ این فیلم ضد امام زمان؛ بارها و بارها از شبکه های مختلف تلویزیونی استانانها و همچنین بارها از شبکه های ملی پخش شده است.

Man of Steel

مرد پولادین (Man of Steel) یک فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی زک اسنایدر و نویسندگی دیوید اس. گویر می‌باشد که در سال ۲۰۱۳ به صورت جهانی اکران شد. داستان این فیلم در خصوص زندگی و سرگذشت سوپرمن از بدو تولد تا دوران حاضر است و نیز اتفاقاتی که در این بین او با آنها مواجه می شود.

در این فیلم ما شاهد آن هستیم که سوپرمن یک دشمن بسیار بی رحم و جنگ طلب به نام ژنرال زاد دارد. ژنرال زاد یک رهبر نظامی استراتژیست است و دارای قدرت، سرعت، چابکی، استقامت، حواس، آسیب‌ناپذیری و پایداری بسیار گسترده و استقامت ابرانسانی است! و قادر به پرواز کردن! تنفس منجمد کننده! ایجاد پرتوی گرمایی از چشمان! و دید ماوراء طبیعی است و طول عمر بسیار زیاد! و غیب شدن! و... می باشد!

ژنرال زاد که سالیان درازی در پی سوپرمن است، پس از یافتن سوپرمن در زمین؛ ابتدا او را از نیت خود که تشکیل یک امپراتوری جدید بر روی زمین و کشتن انسانهاست؛ مطلع می کند و از سوپرمن (که در این فیلم بعنوان منجی مسیحیت معرفی و البته روی این مسئله تاکید می شود) می خواهد که با او همکاری می دهد که سوپرمن با وی مخالفت می کند و سپس با یکدیگر درگیر می شوند و ژنرال زاد با سفینه های فضایی خود به زمین حمله می کند و مشغول انهدام سیاره زمین و شهرها می شود و سوپرمن نیز با او درگیر می شود و... . نکته حائز اهمیت در این فیلم در لحظه ورود ژنرال زاد به زمین است. وی که رهبر نظامی ارتش شورشیان و مجهز به سفینه های فضایی پیشرفته نظامی است، در بدو ورود خود به زمین یک پیام جهانی به مردم می دهد که مردمان سراسر کره زمین صدا و تصویر او را مشاهده می کنند به صورتیکه ساکنان نقاط مختلف جهان به صورت همزمان سخنان وی را به زبان مادری خویش می شنوند! و در این پیام خود را معرفی کرده و مردم جهان را تهدید می کند که اگر او همراهی نکنند دست به کشتار آنها خواهد زد!

با نهایت تاسف باید گفت بر اثر غفلت و عدم توجیه مدیران فرهنگی صداوسیما و وزارت ارشاد؛ این فیلم ضد امام زمان(عج) هم مجوز پخش ویدیویی را پیدا کرده و هم  بارها و بارها از شبکه های مختلف صداوسیما پخش شده است...

 

 X-Men: Apocalypse  

فیلم  X-Men: Apocalypseمردان ایکس: آپوکالیپس(آخرالزمان) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی به کارگردانی برایان سینگر است و این فیلم دنباله‌ای بر فیلم‌های مردان ایکس می باشد که در ۲۷ مه ۲۰۱۶ اکران شد.

داستان این این فیلم درباره بازگشت و قیام یک رهبر نامیرا و شرور باستانی به نام صباح النور (نور صیحگاهی) است که در زمان های دور به وی خیانت شده است. "صباح نور" فوق العاده قدرتمند و تواناییهای ماورائی و معجزه آسای فراوانی دارد و در اوائل فیلم به این نکته اشاره می شود که فرقه ها و گروه هایی در جهان منتظر ظهور وی هستند و معتقدند که او باز خواهد گشت. سرانجام صباح نور پس از سالها خاموشی و سکوت در دخمه ای( اشاره به سرداب غیبت) که در آن زندانی شده بود توسط مراسم مذهبی پیروان و یارانش به دنیا بازمی گردد و زمانی که به دنیای جدید نظاره می کند با اندوه و خشم بیان می کند که: بشریت راه خود را گم کرده و اسیر بتهای دروغین شده و جهان را ضعیفان اداره می کنند و به صراحت بیان می کند که دنیا باید پاک شود و بسیاری از انسانها باید کشته شوند و وی بازگشته است تا جهان را نجات دهد! و تصمیم می گیرد که یک امپراتوری جهانی جدید تاسیس کند و  فرمانروایی خود را بر بشریت تحمیل نماید که به همین منظور شروع به جمع آوری نیرو می کند و جالب اینکه تمام قدرت های آن ها را ارتقاء می دهد و آنها را از رنج و ناراحتی که با آن درگیر بودند؛ می رهاند و آنها  به یکباره با آمدن صباح النور به موجوداتی غرق در قدرت و عزت تبدیل می شوند.   

نکته قابل توجه آن است که از نظر صباح النور، او و یارانش مالکان اصلی زمین هستند و در همین راستا به یارانش وعده می دهد که به زودی "حکومت بر جهان" به آن ها باز خواهد گشت و آنها وارثان زمین خواهند بود و به آن ها می گوید: " طلوع صبح جدیدی آغاز خواهد شد!... ما جهان را پاک خواهیم کرد!... و از خاکستر دنیایشان، دنیای جدیدی خواهیم ساخت و انسانهایی که زنده باقی می مانند را رهبری خواهیم کرد! ".

یکی از اقدامات صباح النور در این فیلم خلع سلاح جهانی و از کار انداختن سلاح های اتمی است! او با استفاده از قدرت ماورائی مهار ناپذیر خود در یک اقدام غافلگیر کننده، سوئیچ شلیک همه سلاح های اتمی در سراسر جهان را فعال کرده و آن ها را به تهدیدی علیه دارندگانشان (ابرقدرت ها) تبدیل می کند. نکته جالب اینکه در این بین، اسرائیل جزو شاخص ترین کشورهایی است که توسط اِن صباح النورخلع سلاح می شود! لازم به ذکر است که صباح النور در هنگام خلع سلاح جهانی و شلیک موشکهای، جملاتی بر زبان می آورد از قبیل: " دیگر نه هیچ سیستم هایی و  نه هیچ نظام هایی و نه سلاح هایی و نه هیچ  ابرقدرتهایی"  و ادامه می دهد:      " جالب است که چقدر به ایزارها و ماشینهایشان(اشاره به موشکها) ایمان دارند"  و در انتها با خشم فراوانی بیان می کند که " می توانید پیکانهایتان(اشاره به موشکهای اتمی در حال شلیک) را از برج بابل پرتاب کنید ولی هرگز نمی توانید به خدا ضربه بزنید!".

یکی از مهمترین قسمتهای این فیلم زمانی است که صباح النور؛ مردم جهان را مخاطب قرار می دهد و چند جمله ای با آنها سخن می گوید که آغاز آن به این صورت است:

" ساکنان این جهان! .... گوش فرا دهید! .... این یک پیغام است!.... یک پیغام برای تمامی مردان و زنان! .... شما راهتان را گم کرده اید! ... لکن من بازگشته ام! "  و در ادامه آنها را تهدید می کند ..."  ساختمان ها و معابد شما را ویران خواهم کرد" و .... نکته بسیار مهم آن است که مردم کشورهای مختلف جهان، پیام و سخنان صباح النور را بدون استفاده از تجهیزاتی همچون رادیو و تلویزیون می شنوند و نکته مهمتر آن است که مردمان کشورهای مختلف جهان؛ سخنان صباح نور را به زبان مادری خویش می شنوند!

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar