سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۶۵۷۷
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷- ۴۱: ۲۲
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب:
فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت: رزمایش بزرگ اقتدار عاشورائیان محمدرسول الله (ص) 2 در شهرستان با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت برگزار واقتدار بسیج وسپاهیان گردانهای بیت المقدس به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سرهنگ نجفعلی کرمی  اظهارداشت: رزمایش بزرگ اقتدار عاشورائیان بسیج وسپاهیان محمدرسول الله (ص) در سراسر کشور در دومرحله برگزار می شود که مرحله اول آن با اعزام گروههای جهادی به مناطق محروم وزلزله زده به اجرا درآمد.

 

وی بابیان اینکه مرحله دوم رزمایش با نمایش اقتدار بسیجیان وسپاهیان گردانهای بیت المقدس در سراسر کشور اجرا می شود ادامه داد : مرحله دوم رزمایش در شهرستان سرپلذهاب از تاریخ 26 شهریورماه آغاز خواهد شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب اذعان داشت : مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورائیان دردو بخش نمایش اقتدار بسیجیان گردانهای بیت المقدس و اجرای تمرینات تاکتیکی در منطقه عمومی سرپلذهاب اجرا خواهد شد.

 

وی تصریح کرد : رزمایش بزرگ اقتدار عاشورائیان بسیج وسپاهیان محمد رسول الله(ص) با شعار وحدت ، ایستادگی و پیشرفت درسراسر کشور اجرا می شود وهدف از آن به نمایش گذاشتن اقتدار بسیج و سپاهیان می باشد.

 

رزمایش اقتدار عاشورائیان بسیج وسپاهیان محمد رسول الله (ص) 2 از تاریخ 26 شهریورماه با حضور بسیج وسپاهیان گردانهای بیت المقدس در منطقه عمومی سرپلذهاب برگزار خواهدشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar