سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۶۷۵۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷- ۰۲: ۱۱
به همت سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا:
جانشین فرمانده سپاه عاشورا در این رزمایش با اشاره به تهدیدها و تحریم های آمریکا و استکبار جهانی، گفت: به فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی این تحریم ها برای کشور ما نعمت هستند و ما با تلاش شبانه روزی و استفاده از ظرفیت های داخلی به خود اتکایی و خودکفایی خواهیم رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، اصغر عباسقلی زاده افزود: پیش از انقلاب در حوزه دارو کمتر از 5 درصد تولید داخلی داشتیم ولی اکنون بیش از 95 درصد نیاز داخلی در این خصوص در داخل تولید و تامین می شود که گواه و موید توانایی‌های داخلی است.

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا نیز در این رزمایش بر توانایی کارگران بسیجی استان در تمامی حوزه های صنعتی تاکید کرد.

رزمایش شیفت ایثار در آذربایجان شرقی برگزار شد

جواد عقلمندی افزود: با بها دادن به دانش بومی کارگران بخش صنعت استان و کشور هرگونه تهدید و تحریم به فرصت تبدیل خواهد شد.

رزمایش اقتدار عاشورایی شیفت ایثار بخشی از رزمایش محمد رسول الله (ص) 2 است که به همت سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در بیش از 20 واحد تولیدی و صنعتی آذربایجان شرقی برگزار گردید که در آن و کارگران بسیجی این استان به صورت رایگان و بصورت ایثارگرانه به کار و تولید مشغول شدند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar